Мати – Берегиня роду людського

Мати – Берегиня роду людськогоНемає нічого святішого на світі за матір – Берегиню роду людського. Саме її сердечне тепло та ласка залишаються для кожної людини найдорожчими святинями.

20 червня 2012 року Драбівська районна рада Профспілки працівників освіти і науки України спільно з відділом освіти Драбівської районної державної адміністрації провели незвичайне, величне свято вшанування багатодітних матерів освітянської галузі «Мамо рідна, хай святиться ім’я твоє».

За святковими столами зібралися 45 найшановніших освітянських берегинь – жінки, які народили і виховали троє, четверо, п’ятеро і шестеро дітей. Серед них ті, яким присвоєно високе звання Матері героїні. Це Шерстюк Раїса Петрівна - бухгалтер-касир відділу освіти Драбівської райдержадміністрації, Костенко Галина Василівна – вчитель початкових класів Мехедівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Вороб’ївська Валентина Василівна – нині на заслуженому відпочинку, працювала прибиральницею в Безбородьківській загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Мати встигає всіх нагодувати, обігріти, приголубити. Але Ольга Іванівна Канай із Золотоношки, Галина Євгенівна Хоменко із Свічківки, Надія Миколаївна Богуславець із Погребів, Оксана Валентинівна Бойчук із Демок, Алла Олексіївна із Драбово-Барятинського не тільки люблячі матусі, вправні господині – вони встигають не тільки вдома, а й керують навчальними закладами.

Успіхами і перемогами зобов’язана Бирлівська школа майстерності і терпінню заступника з навчально-виховної роботи Людмили Петрівни Калініченко.

Незмірну любов, ласку, ніжність і тепло дарує дітям Світлана Миколаївна Приходько, вчителька початкових класів Золотоношківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яка довгий час очолювала первинну профспілкову організацію навчального закладу. Вона народила і дала путівку в життя сину і доньці. Безмежна материнська любов надихнула на благородну справу – Світлана Миколаївна разом з своїм чоловіком взяла на виховання трьох дітей сиріт – Настю, Таню і Павлика. Для цих дітей вона стала найріднішою матусею, яка віддає свою любов і ласку,тепло і ніжність віддає дітям.

На святі вшановували і Канай Ольгу Іванівну – директора Золотоношківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Карпову Ніну Андріївну - вчительку Кононівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Лисенко Валентину Анатоліївну – прибиральницю Яворівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітньої школи І-ІІступенів – дошкільний навчальний заклад», які народили і виховали чотирьох дітей.

Зі словами щирої подяки до матерів звернулися голова Драбівської районної державної адміністрації В.А. Бут, начальник відділу освіти В.П. Баштан та заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації, депутат обласної ради О.І. Головко, який вручив матерям цінні подарунки.

Голова Драбівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України В.Ф. Рой висловив вдячність освітянкам за їх велику роботу – виховання майбутнього покоління нашої України, побажав миру, добра, великого материнського щастя та вручив кожній подарунок.

Від багатодітних матерів з виступила директор Золотоношківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів О.І. Канай.

Від імені всіх дітей, яких виховали чудові жінки-трудівниці, добрі і лагідні матусі зі словами глибокої шани і вдячності до присутніх звернувся заступник начальника Золотоніської податкової інспекції, начальник Драбівського відділення О.В. Масло. «Ми, ваші діти, у вічному боргу перед Вами, адже ваша любов супроводжує нас усе життя. Ви завжди поруч, навіть тоді, коли ми дуже далеко від дому. А в найскрутніші хвилини кожен із нас прагне знайти душевний спокій і розраду у щедрому маминому серці» – підтвердив він.

У виконанні учасників художньої самодіяльності Драбівського районного Центру культури і дозвілля, вихованців Драбівської школи мистецтв та Будинку дитячої творчості прозвучали задушевні ліричні пісні про вічне і святе – любов до матері.

Щастям і радістю сяяли очі всіх матерів, присутніх на святі. Щиро вітаємо їх зі святом і бажаємо, щоб цей чарівний блиск не згас, не дивлячись на будь-які життєві обставини!


Драбівська районна рада Профспілки


Мати – Берегиня роду людськогоМати – Берегиня роду людського

Схожі публікації


Догори