Здешевлення іпотеки: освітяни столиці обговорюють житлові програми

Здешевлення іпотеки: освітяни столиці обговорюють житлові програмиКвартирне питання столичних педагогів на сьогодні залишається актуальним. Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України завжди підіймає цю вкрай гостру тему перед міською владою і постійно інформує спілчан про діючі програми забезпечення житлом.

12 вересня 2012 року у профспілковому інформаційному центрі відбулося засідання круглого столу – «Здешевлення вартості іпотечних кредитів для громадян, які потребують поліпшення житлових умов» за участю керівників районних організацій Профспілки, голів профкомів ВНЗ, соціальних партнерів.

Відкрив роботу засідання Голова Київської міської організації Профспілки Олександр Яцунь. На численні запитання освітян відповідав директор Іпотечного центру Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву в м. Києві та Київській області Сергій Комнатний.

Під час дискусії було детально розкрито суть програми, надано необхідні документи та контакти для консультацій. Також директор Іпотечного центру зазначив, що механізм здешевлення іпотеки наразі відпрацьований і вже починає працювати. Зокрема, на сьогодні кожен третій договір купівлі-продажу житла підписано у Києві.

На завершення діалогу учасники засідання отримали інформаційний пакет, що містить покрокову інструкцію учасника програми, умови кредитування від банків-партнерів, детальний перелік об’єктів, що пройшли Міжвідомчу комісію Мінрегіонбуду за програмою здешевлення іпотеки тощо.

Київська міська організація Профспілки


Здешевлення іпотеки: освітяни столиці обговорюють житлові програмиЗдешевлення іпотеки: освітяни столиці обговорюють житлові програми

Здешевлення іпотеки: освітяни столиці обговорюють житлові програмиЗдешевлення іпотеки: освітяни столиці обговорюють житлові програми

Схожі публікації


Догори