Із глибокою повагою і вдячністю до вчителя!

Із глибокою повагою і вдячністю до вчителя!3 жовтня 2012 року в Миколаївському художньому академічному російському драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Привітати освітян Миколаївщини прийшли голова облдержадміністрації Микола Петрович Круглов, перший заступник голови обласної ради Володимир Валентинович Пащенко.

Відповідно до рішення Миколаївської обласної ради, розпорядження голови Миколаївської обласної державної адміністрації, і з нагоди професійного свята – Дня працівника освіти – визначено 100 кращих педагогічних працівників Миколаївської області та виділено для їх заохочення 150 тисяч гривень.

Церемонію нагородження дипломами та преміями провели Микола Круглов та Володимир Пащенко.

Вітання з нагоди свята прозвучали і від начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Валерія Володимировича Мельніченка, який вручив Почесні знаки «Лідер освіти» Миколаївської області та грошові заохочення кращим освітянам.

З професійним святом учасників урочистого зібрання привітала голова обкому Профспілки працівників освіти і науки України Віра Михайлівна Оборонько, висловила теплі слова вдячності за самовіддану працю та за особистий вагомий внесок в діяльність Профспілки вручила високі профспілкові нагороди.

Так, Почесним знаком Профспілки працівників освіти і науки України «За соціальне партнерство» нагороджено Юрія Михайловича Сінчука, начальника управління безперервної освіти Южноукраїнської міської ради.

Нагрудним знаком ЦК Профспілки працівників освіти і науки України «Заслужений працівник Профспілки працівників освіти і науки України» із ступенем «Золота відзнака» нагороджено Олександру Георгіївну Погорілу, голову Новоодеської районної організації профспілки працівників освіти і науки. А Почесною грамотою ЦК Профспілки працівників освіти і науки України нагороджено Ірину Володимирівну Сисоєву, голову Первомайської міської організації профспілки працівників освіти.

За активну роботу в Профспілці та з нагоди професійного свята за поданнями районних, міських організацій Профспілки, обласний комітет профспілки працівників освіти і науки нагородив Почесною грамотою обкому Профспілки 60 кращих працівників освіти – профспілкових активістів, яким нагороди було вручено на районних та міських урочистостях.

Після завершення урочистостей кращі колективи та виконавці області та міста Миколаєва привітали педагогічних працівників творчими виступами.


Миколаївський обком ПрофспілкиІз глибокою повагою і вдячністю до вчителя!Із глибокою повагою і вдячністю до вчителя!

Із глибокою повагою і вдячністю до вчителя!Із глибокою повагою і вдячністю до вчителя!

Із глибокою повагою і вдячністю до вчителя!Із глибокою повагою і вдячністю до вчителя!

Схожі публікації


Догори