У СумДУ відкрито санаторій-профілакторій

У СумДУ відкрито санаторій-профілакторійУ вересні на базі Сумського державного університету відкрито лікувально-профілактичний заклад санаторного типу для студентів денної форми навчання та співробітників.

Санаторій-профілакторій СумДУ працюватиме в амбулаторному режимі протягом 13-14 змін у рік тривалістю 21-24 дні кожна і розрахований на прийом 50 відвідувачів одночасно. Перший заїзд відбувся 2 жовтня 2013 року.

«Відкриття санаторію-профілакторію є свідченням соціально орієнтованої політики Сумського державного університету», – наголосив ректор СумДУ Анатолій Васильєв.

Як зазначив голова облдержадміністрації Юрій Чмирь, СумДУ не лише гарантує якісну вищу освіту, а й дбає про здоров’я студентів і співробітників. Керівник області наголосив на вагомому внеску університету в модернізацію медицини Сумщини. «Переконався, що умови та медичне обладнання в санаторії відповідають найвищим стандартам», – додав Юрій Чмирь.

Голова обласної ради Геннадій Михайленко підкреслив, що заклад стане окрасою обласного центру та слугуватиме оздоровленню молоді – майбутнього держави. За словами міського голови Геннадія Мінаєва, санаторій-профілакторій СумДУ – чудовий подарунок усім сумчанам до 70-річного ювілею визволення міста.

Від імені студентства голова профспілкової організації студентів СумДУ Ганна Яковлева подякувала за створення додаткових можливостей для оздоровлення.

Санаторій-профілакторій розташований на території колишньої садиби Параскеви Штеричевої. Головний будинок (нині приміщення санаторію) є пам’яткою архітектури XIX – початку XX ст. національного значення. Він був зведений за проектом архітектора Олександра Паліцина у 1810-х роках та реконструйований Карлом Шольцем у 1890-х роках.

За Рішенням Сумської обласної ради від 17. 02. 2012 року, відповідним розпорядженням Кабінету Міністрів України та наказом МОНмолодьспорту України садибу площею понад 2,8 га з усім комплексом будівель було передано зі спільної власності територіальної громади області до державної власності з наданням у постійне користування Сумському державному університету.

У санаторії-профілакторії кадровим складом Медичного інституту СумДУ надаються лікувально-оздоровчі та діагностичні послуги з електролікування (електрофорез, гальванізація, ампліпульс, діадинамометрія, дорсонвальтерапія, КВЧ- та УВЧ-хвилева терапія); електросвітлолікування (ультразвукова терапія, фонофорез, магнітотерапія, лазеротерапія, інгаляторій з аромотерапією, фітотерапія); масажу (у т. ч. апаратного); лікувальної фізкультури і механотерапії тощо.

Обладнання діагностичного відділення забезпечує електрокардіографію, спірографію, реографію, фонографію, електроенцефалографію, велоергометрію на сучасному діагностичному комплексі «Кардіо +». У закладі організовано триразове дієтичне харчування.

Лікувально-оздоровчі послуги надаються за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Сумського державного університету та з інших джерел.

На території колишньої садиби університет потужними темпами веде реконструкцію інших будівель із наступним розміщенням у них стоматологічного відділення санаторію-профілакторію та стоматологічного навчально-наукового корпусу Медичного інституту СумДУ.

І вже з 25 жовтня розпочався другий заїзд студентів у санаторій-профілакторій СумДУ.

Профком СумДУ


У СумДУ відкрито санаторій-профілакторійУ СумДУ відкрито санаторій-профілакторій

У СумДУ відкрито санаторій-профілакторійУ СумДУ відкрито санаторій-профілакторій

У СумДУ відкрито санаторій-профілакторійУ СумДУ відкрито санаторій-профілакторій

У СумДУ відкрито санаторій-профілакторій

Схожі публікації


Догори