Пізнаємо мистецтво домовлятися

Пізнаємо мистецтво домовлятисяНа початку грудня 2013 року відбулося засідання райради Профспілки працівників освіти Доманівського району Миколаївської області, основним питанням порядку денного якого було обговорення виконання основних положень Угоди між відділом освіти Доманівської райдержадміністрації та районною радою профспілки на 2011-2013 роки і перспектив наступної колдоговірної компанії.

Начальником відділу освіти Доманівської РДА С.М.Дудком, головою райради Профспілки Г.О. Дунаєвською особлива увага була приділена формуванню освітянського бюджету на 2014 рік й забезпеченню у ньому усіх необхідних видатків, спільним діям з райрадою профспілки стосовно відстоювання соціальних пільг і гарантій, передбачених колективними договорами.

У ході заходу профспілкові лідери отримали методичні рекомендації «Колдоговірні відносини в навчальних закладах», надані Миколаївською обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України.

У рамках питання, що обговорювалось на засіданні райради профспілки, на виконання плану навчання профактиву на 2013 рік проведено тренінг – ділову гру «Вчимося мистецтву домовлятися», де не тільки активізувалися знання голів профкомів та профорганізаторів з питань організаційно-правових засад ведення колективних переговорів щодо укладання колективного договору,а й велика увага була приділена вмінню працювати в команді та домовлятися із соціальним партнером.

Піднесений настрій учасників тренінгу - свідчення того, що навчання в інтерактивній формі завжди має дієвий результат.

Г.О. Дунаєвська, голова Доманівської райради Профспілки,
Миколаївська область


Пізнаємо мистецтво домовлятисяПізнаємо мистецтво домовлятися

Схожі публікації


Догори