Молодіжним питанням – обговорення та реалізацію

Молодіжним питанням – обговорення та реалізацію30 травня 2013 року відбулося виїзне засідання Виконавчого комітету Молодіжної ради Федерації профспілок України.

Гостинною стороною виступив профком Державної акціонерної холдингової компанії «Артем». Членів виконкому зустрічали голова первинки Олександр Кельїн та заступник голови Молодіжної Ради ФПУ Андрій Сидоров.

На порядок денний засідання було винесено питання діяльності, які сьогодні стоять на часі:

– комплекс заходів до Дня молоді з питань молодіжної зайнятості;
– план заходів з реалізації Угоди про співпрацю між ФПУ та Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву;
– основні законопроекти з питань соціально-економічного захисту молоді, які надійшли на розгляд до СПО об’єднань профспілок;
– участь представників Молодіжної ради ФПУ у міжнародних заходах;
– планування навчання для членів Молодіжної ради ФПУ;
– проведені заходи з нагоди Тижня соціальної справедливості.

Уся робота була побудована у формі відкритого спілкування та обговорення виступів доповідачів – заступника голови Молодіжної ради ФПУ Володимира Майданюка та членів ради.

Особливе зацікавлення викликали питання проведення кущових семінарів у червні цього року, перспективи та можливі ризики іпотечних програм, тематика майбутніх навчань для активу.

Значна увага була приділена й тим законопроектам, які сьогодні знаходяться на погодженні чи розгляді Спільного представницького органу. Адже саме такі документи можуть значно поліпшити становище молодих людей у багатьох сферах життя та діяльності – освіті, медичному обслуговуванні, зайнятості тощо. Завданням СПО є недопущення звуження існуючих гарантій та через інструменти соціального діалогу з владою забезпечити належний соціальний захист тих, хто вже завтра буде працювати на благо держави.

Після ретельного обговорення та вичерпних дискусій по кожному з питань порядку денного було прийнято рішення.

Мажорним акордом засідання став перегляд відеоролика, відзнятим під час проведення Тижня соціальної справедливості за сприяння Регіонального Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі у співпраці з Федерацією профспілок України. У відео молоді профспілкові лідери висловлювали своє бачення соціальної справедливості та відповідали на питання, як сприяти розвитку соціальної справедливості в Україні.

Завершальним моментом виїзного засідання стала екскурсія величним «Артемом» та знайомство з його історією, сьогоденням та перспективою. А споглядання за виконанням технологічно-складних операцій фахівців, у одному із цехів заходу, вселяє не лише гордість за авіабудівництво в країні, а й впевніть у майбутньому для висококваліфікованих, молодих та енергійних.


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України


Молодіжним питанням – обговорення та реалізаціюМолодіжним питанням – обговорення та реалізацію

Молодіжним питанням – обговорення та реалізаціюМолодіжним питанням – обговорення та реалізацію

Молодіжним питанням – обговорення та реалізаціюМолодіжним питанням – обговорення та реалізацію

Молодіжним питанням – обговорення та реалізацію

Схожі публікації


Догори