Муніципальну надбавку у Києві на 2014 рік збережено

Муніципальну надбавку у Києві на 2014 рік збережено28 січня 2014 року у Будинку Вчителя відбулася зустріч освітянського профспілкового активу столиці з першим заступником голови Київської міської державної адміністрації Анатолієм Голубченком. Головна тема зустрічі: «Збереження та виплата стимулюючих муніципальних надбавок у 2014 році».

Участь у роботі засідання взяли: директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Оксана Добровольська, заступник Департаменту фінансів Віктор Падалка та інші відповідальні працівники зазначених департаментів.

«Розумію та розділяю ваше хвилювання, зважаючи на складну політичну та суспільну ситуацію в країні та столиці. Однак, хочу вас заспокоїти і повідомити, що міська влада заклала до проекту бюджету Києва на 2014 рік кошти для виплати муніципальної надбавки бюджетникам, у тому числі й працівникам освітньої галузі».

«Муніципальна надбавка до заробітної плати вчителів та вихователів столиці буде збережена за будь-яких умов на рівні минулого року». Про це повідомив перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко.

У зв’язку з відсутністю столичного бюджету, фінансування видатків, у тому числі заробітної плати, здійснювалося за 1/12 бюджету 2013 року. Тому можлива ситуація, що в заробітну плату за січень місяць освітяни її не отримають. Водночас, міська влада докладає зусиль для врегулювання зазначеного питання. У будь-якому разі буде зроблено відповідний перерахунок починаючи з січня поточного року.

У свою чергу голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь вкотре наголосив, що муніципальна стимулююча надбавка є «соціальною подушкою», покликаною пом’якшити дорожнечу столичного життя. Незважаючи на обмежені фінансові можливості міського бюджету, зазначені гарантії повинні бути збережені, виплачуватися не диференційовано, а у фіксованому розмірі – 20% посадового окладу.

На засіданні також розглядалося питання підвищення вартості проїзду у комунальному громадському транспорті. Було зазначено, що проект відповідного розпорядження готовий до підписання та пройшов усі погодження. Однак, поки що підписання цього документу буде відтерміноване. Як повідомив Анатолій Голубченко, у будь-якому разі, вартість проїзного документу на місяць залишиться незмінною.

Наприкінці зустрічі профспілкові активісти мали можливість поставити запитання присутнім посадовцям стосовно хвилюючих їх проблем.

Прес-служба Київської міської організації Профспілки


Муніципальну надбавку у Києві на 2014 рік збереженоМуніципальну надбавку у Києві на 2014 рік збережено

Муніципальну надбавку у Києві на 2014 рік збереженоМуніципальну надбавку у Києві на 2014 рік збережено

Схожі публікації


Догори