Малюнок дев'ятирічного українця прикрасив головну Google

Малюнок дев'ятирічного українця прикрасив головну GoogleСтартова сторінка популярного пошукача змінилася шостого лютого. Замість звичного логотипу Google українські користувачі бачать малюнок школяра з Переяслава-Хмельницького.

Конкурс проводився з листопада 2013 року, і в січні журі обрало 100 робіт у кожній з категорій. Всього ж на конкурс надіслали понад 10 тисяч малюнків.

З 300 робіт почесне журі, в яке увійшли Святослав Вакарчук, фіналістка шоу Україна має талант " Ксенія Симонова, видавець Іван Малкович, художниця Євгенія Гапчинська, абсолютна олімпійська чемпіонка Катерина Серебрянська і видатний майстер книжкової графіки Владислав Єрко, обрало 15 кращих робіт. І вже користувачі інтернету вибирали кращих з цих малюнків під час Народного голосування.

3 лютого завершилося народне голосування Google, в якому можна було віддати голос за найкращу роботу-дудл українських школярів. Кращим з кращих став дудл дев'ятирічного школяра Романа Барабаша-учня 4 класу ЗОШ №7, м. Переяслав -Хмельницький.

Свій дудл переможець описав так: “Україна моєї мрії - це багата і незалежна держава, де кожна родина, в місті чи селі, почуває себе вільною і захищеною.”

Його малюнок тепер бачать мільйони українців, коли шукають інформацію в популярному пошуковику.

Київська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори