Стратегічна сесія: «Профком: нові ризики і можливості»

Стратегічна сесія: «Профком: нові ризики і можливості»З 18 до 20 березня 2015 року з ініціативи Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України проходить стратегічна сесія для студентських профактивів Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова та Київського національного університету технологій та дизайну. Тема сесії – «Профком: нові ризики і можливості».

Мета заходу полягає в аналізі минулого організації, розумінні і прийнятті сьогодення та проектуванні майбутнього розвитку організації.

Активні студенти прагнуть навчитися по-новому дивитися на проблеми організації, які існують вже не один рік поспіль. Модератор тренінгу Юрій Ващенко разом зі студентам виокремив актуальні тенденції, загрози і можливості організації з метою зрозуміти, які фактори впливають на Профком як організацію на локальному та міському рівнях.

Модератор допоміг розкрити внутрішній потенціал кожного зі студентів та об’єднатися їм в одну команду, яка зосередила свою увагу на новому баченні розвитку організації та отриманні навичок цілеспрямованого спільного руху.

Синергія команди, спільне розуміння, обговорення та процес прийняття рішення – дають можливість досягти бажаного результату і перетворити всі стратегічні цілі в щоденні заходи. Адже якісно новий рівень розвитку можливий тільки за рахунок нових методів командної взаємодії.

Прес-служба Київської міської організації Профспілки


Стратегічна сесія: «Профком: нові ризики і можливості»Стратегічна сесія: «Профком: нові ризики і можливості»

Стратегічна сесія: «Профком: нові ризики і можливості»Стратегічна сесія: «Профком: нові ризики і можливості»

Стратегічна сесія: «Профком: нові ризики і можливості»

Схожі публікації


Догори