Освітяни Чернігівщини продемонстрували свої спортивні таланти

Освітяни Чернігівщини продемонстрували свої спортивні таланти23 травня на базі СДЮШОР лижного спорту відбулося захоплююче спортивне свято – обласна спартакіада серед працівників освіти – членів Профспілки працівників освіти і науки України. У чотирьох видах спорту за першість боролися близько 125 спортсменів-аматорів, кожен з яких представляв одну з 24 команд-учасниць.

Після традиційного для спортивних змагань шикування команд перед учасниками виступили представники організаторів заходу. Вітальне слово від Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України було надано її лідеру — Тетяні Матвеєвій. Передусім вона подякувала спілчанам, які зголосилися до участі у Спартакіаді, щоб гідно представити свою команду. Також профспілкова лідерка закликала спортсменів до чесної боротьби та побажала незламної волі до перемоги.

Окрім Чернігівської обласної організації Профспілки, на плечі якої лягла переважна більшість організаційної роботи та матеріальних витрат на проведення Спартакіади, співорганізатором змагань також виступило Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації. У вітальному слові начальник управління Анатолій Заліський зауважив, що розвиток фізкультури і спорту в трудових колективах завжди буде предметом підтримки і уваги з боку органів влади.

З питанням технічного забезпечення проведення змагань чудово впоралася обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», керівник якої Ігор Григор'єв також побажав учасникам цікавої і безкомпромісної боротьби.

Як і минулого разу, головним суддею Спартакіади був майстер спорту із самбо та дзюдо, заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії Петро Лобас, який і дав старт змаганням.

Змагання з найбільш силового виду спорту освітянської Спартакіади — армреслінгу проводились серед чоловіків у двох вагових категоріях. Найкращими тут стали представники Менської та Городнянської районних організацій Профспілки.

У турнірі з настільного тенісу впевнену перемогу, як серед жінок, так і серед чоловіків, здобули спілчани м. Чернігова. Другу суму балів отримали тенісисти первинної профспілкової організації працівників ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка. Замкнули трійку найкращих — спортсмени Ріпкинського району.

Дуже видовищним видався турнір з пляжного волейболу. В напруженій боротьбі перемогу тут вирвала команда “пляжників” Первинної профспілкової організації працівників ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка. Тріумфаторами ж змагань з метання гранати стали спортсмени Носівської районної організації Профспілки.

І ось прозвучав фінальний свисток змагань, після чого судді розпочали підведення підсумків змагань. Отже, остаточний суддівський протокол визначив переможцем Спартакіади команду Первинної профспілкової організації працівників ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка, яку очолює Тимошенко Анатолій. На “срібний” подіум піднялися спілчани Прилуцької міської організації Профспілки (голова організації — Тетяна Заголій). Кубок за третє місце цього разу залишиться в місті Чернігові (голова міської організації — Олексій Янченко).

Як годиться, завершилися змагання офіційною церемонією нагородження з усіма необхідними атрибутами: п'єдесталом, медалями, кубками, грамотами і грошовими виплатами для призерів у загальнокомандному заліку.

Віталій Копиш,
Чернігівська обласна організація Профспілки


Освітяни Чернігівщини продемонстрували свої спортивні талантиОсвітяни Чернігівщини продемонстрували свої спортивні таланти

Освітяни Чернігівщини продемонстрували свої спортивні талантиОсвітяни Чернігівщини продемонстрували свої спортивні таланти

Схожі публікації


Догори