Професійна проща в Зарваниці

Професійна проща в ЗарваниціНаприкінці вересня у Марійському духовному центрі Зарваниці освітяни зібралися на професійну прощу, яка стала вже традиційним заходом, що відбувається щороку напередодні Дня працівників освіти.

Педагогічні, науково-педагогічні працівники, керівники установ та закладів освіти, управлінці та профспілковий актив області спільно молилися за мир та цілісність України. Серед гостей – народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з питань освіти та науки Лілія Гриневич та народний депутат, голова міжфракційної депутатської групи «Тернопільщина»Роман Заставний.

Після Божественної Літургії, яку очолив архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський кир Василій Семенюк, прочани мали змогу відвідати мощі святих, приватно помолитись, завітати до новозбудованого храму з хатинкою Матері Божої, вшанувати усіх наших хлопців, які віддали своє життя за волю України — героїв Небесної сотні й полеглих бійців на Сході, а також поклонитись чудотворній Зарваницькій іконі в парафіяльній церкві.

Освітяни з усіх куточків Тернопільщини зуміли не лише разом помолитися, попросити Божого благословення у своїй нелегкій відповідальній праці, а й поспілкуватися, обмінятися досвідом.

Адже після прощі відбулася зустріч з депутатом Верховної Ради України, головою Комітету з питань освіти і науки Лілею Гриневич.

Голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Людмила Мокей, спілкуючись з Лілею Гриневич, вручила звернення, у якому попросила її порушити перед Верховною Радою України клопотання щодо необхідності розгляду і розв’язання актуальних освітянських проблем.

Тернопільська обласна організація Профспілки


Професійна проща в ЗарваниціПрофесійна проща в Зарваниці

Схожі публікації


Догори