Шлях до співпраці

Шлях до співпраціНаціональний університет кораблебудування імені адмірала Макарова (м. Миколаїв) – єдиний в Україні унікальний вищий навчальний заклад, який готує фахівців для суднобудівної галузі та морегосподарського комплексу України, країн зарубіжжя за міжнародними нормами і вимогами.

Підтвердженням цього є отримання в 2015 році міжнародного та державного сертифікатів якості підготовки фахівців ІSO 9001:2008 та ДСТУ ІSO 9001:2009 від світового лідера серед кваліфікаційних товариств «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна».

Університет знаходить партнерів для співробітництва серед підприємств держав Європейського Союзу. Так, 10-11 березня 2016 року, в університеті з офіційним візитом побувала делегація всесвітньовідомої суднобудівної компанії Damen Sbipyards, яка володіє 40 суднобудівними та судноремонтними підприємствами.

На перемовинах із представниками компанії ректор університету С.С Рижков, голова первинної профспілкової організації  А.М. Тубальцев, провідні науковці презентували наукові розробки університету, які отримали схвальні оцінки гостей.

Представники делегації із Нідерландів відзначили, що випускники університету, які працюють на їх підприємствах, не раз підтверджували рівень якісної освіти, значні досягнення у роботі.

У результаті на Вченій Раді університету було підписано меморандум, в якому прописані основні напрями спільної діяльності, у тому числі, проходження практики студентами університету та подальше їх працевлаштування на підприємствах компанії.

 

Миколаївський обласний комітет Профспілки

 

Шлях до співпраціШлях до співпраці 

 

Схожі публікації


Догори