Спартакіада освітян Катеринопільщини

Спартакіада освітян КатеринопільщиниЗа ініціативою Катеринопільської районної ради Профспілки працівників освіти і науки України та підтримки відділу освіти Катеринопільської райдержадміністрації Черкаської області 28-31 березня, вдруге, проведено районну Спартакіаду серед працівників освіти за здобуття головного призу – «Кубку Єдності». 

Змагання проходили у два етапи: 28 березня – міні-футбол на стадіоні «Колос» смт Катеринопіль та волейбол, настільний теніс, шашки, шахи, дартс  – 31 березня на базі Вікнинського НВК.

У Спартакіаді взяли участь 9 команд з 18 навчальних закладів району.

Фінальним стартам передували змагання з міні-футболу серед чоловіків. Призерами яких стали: І місце, другий рік поспіль – збірна команда «Сокіл» (Кайтанівська ЗОШ, Петраківський НВК, Лисичобалківський НВК, Гончариська ЗОШ); ІІ місце – команда «Отамани» (Вікнинський НВК); ІІІ місце – команда «Патріот» (Катеринопільська ЗОШ №1).

 На урочистій церемонії відкриття Спартакіади освітян у Вікнинському НВК її учасників та уболівальників привітали голова Катеринопільської районної ради Профспілки працівників освіти Наталія Гонтаренко, начальник відділу освіти Катеринопільської райдержадміністрації Микола Ткаченко, головний суддя змагань Анатолій Люшенко.  Право підняти Державний Прапор України було надано переможцям минулорічних змагань – капітану команди «Патріот» Катеринопільської ЗОШ №1 Лідії Піддячій.

Море драйву і позитивних емоцій отримали учасники під час проведення змагань з  волейболу. Доречі, відповідно до Положення Спартакіади волейбольні команди формувалися за принципом «мікс» (4 чоловіки та дві жінки).  Трійку призерів склали: І місце –  команда «Лідер» (Єрківська ЗОШ), ІІ місце – збірна команда «Сокіл» (Кайтанівська ЗОШ, Петраківський НВК, Лисичобалківський НВК, Гончариська ЗОШ); ІІІ місце –  команда «Патріот» (Катеринопільська ЗОШ №1).

Серед жінок у змаганнях із настільного тенісу І місце, як і минулого року, виборола Людмила Журавель, команда «Лідер» (Єрківська ЗОШ); ІІ місце – Ірина Слищенко, збірна команда  «Спорт-так» (Пальчиківський НВК, Вербовецький НВК, Гуляйпільський НВК); ІІІ місце – Олена Штепан, команда «Патріот» (Катеринопільська ЗОШ №1).

У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків свій високий клас показав Олександр Гірніченко із збірної команди «Максимум» (Мокрокалигірська ЗОШ, Мокрокалигірський ДНЗ); ІІ місце зайняв Олег Рудь, збірна команда «Інтел-мікс» (відділ освіти Катеринопільської райдержадміністрації, Катеринопільський ліцей, БДЮТ); ІІІ місце здобув Олександр Пампуха – збірна команда «Зірка» (Новоселицький НВК, Розсохуватський НВК).

Перші три місця у турнірі з шашок  зайняли: серед жінок  – Наталія Свирид,  команда «Лідер» (Єрківська ЗОШ), Лідія Руденко, збірна команда  «Спорт-так» (Пальчиківський НВК, Вербовецький НВК, Гуляйпільський НВК), Світлана Погорецька, збірна команда «Сокіл» (Кайтанівська ЗОШ, Петраківський НВК, Лисичобалківський НВК, Гончариська ЗОШ); серед чоловіків – Іван  Чірнієнко, команда «Патріот» (Катеринопільська ЗОШ №1), Павло Фартух, команда «Позитив» (Катеринопільська ЗОШ №2), Василь Цьоменко, збірна команда «Інтел-мікс» (відділ освіти Катеринопільської райдержадміністрації, Катеринопільський ліцей, БДЮТ).

 Призерами змагань з шахів стали: Наталія Дашівець, збірна команда «Сокіл» (Кайтанівська ЗОШ, Петраківський НВК, Лисичобалківський НВК, Гончариська ЗОШ), Ірина Латанська, команда «Патріот» (Катеринопільська ЗОШ №1) Оксана Тараненко, збірна команда «Інтел-мікс» (відділ освіти Катеринопільської райдержадміністрації, Катеринопільський ліцей, БДЮТ), – серед жінок та Іван Чернієнко, команда «Патріот» (Катеринопільська ЗОШ №1), Темразій Чімішкян, збірна команда «Інтел-мікс» (відділ освіти Катеринопільської райдержадміністрації, Катеринопільський ліцей, БДЮТ), Євген Рудаков, збірна команда «Зірка» (Новоселицький НВК Розсохуватський НВК)  - серед чоловіків.

 У змаганнях із дартсу серед жінок І місце здобула Ірина Коровченко збірна команда «Інтел-мікс» (відділ освіти Катеринопільської райдержадміністрації, Катеринопільський ліцей, БДЮТ); ІІ місце – Олеся Мандрика команда «Позитив» (Катеринопільська ЗОШ №2); ІІІ місце – Лідія Руденко, збірна команда  «Спорт-так» (Пальчиківський НВК, Вербовецький НВК, Гуляйпільський НВК). Серед чоловіків своє звання найвлучнішого підтвердив  Анатолій Кравченко із збірної команди «Максимум» (Мокрокалигірська ЗОШ, Мокрокалигірський ДНЗ); ІІ місце – Віктор Сагало, команда «Лідер» (Єрківська ЗОШ); ІІІ місце – Сергій Гень, команда «Отамани», (Вікнинський НВК).

В загальнокомандному заліку підтвердила титул чемпіона та залишила за собою заслужене право володіти КУБКОМ ЄДНОСТІ  команда «Патріот» (Катеринопільська ЗОШ №1). ІІ місце здобула збірна команда  «Інтел-мікс» (відділ освіти Катеринопільської райдержадміністрації, Катеринопільський ліцей, БДЮТ), ІІІ місце – збірна команда «Сокіл» (Кайтанівська ЗОШ, Петраківський НВК, Лисичобалківський НВК, Гончариська ЗОШ).

Призери Спартакіади освітян в окремих видах спорту та загальнокомандному заліку отримали нагороди організаторів, які їм вручили начальник відділу освіти  Микола Ткаченко та голова галузевої профспілки Наталія Гонтаренко.

ІІ районна спартакіада працівників закладів та установ освіти засвідчила  високу майстерність освітян нашого краю, стала справжнім святом масовості, спорту, здоров’я та єдності.

 

Катеринопільська районна рада Профспілки працівників

 

Спартакіада освітян Катеринопільщини Спартакіада освітян Катеринопільщини

 

Спартакіада освітян Катеринопільщини Спартакіада освітян Катеринопільщини

 

Спартакіада освітян Катеринопільщини Спартакіада освітян Катеринопільщини

 

 

Схожі публікації


Догори