Брюссель: напад на цінності демократії, рівності та свободи

Брюссель: напад на цінності демократії, рівності та свободиПодії в Брюсселі – це атака на цінності демократії, рівності і свободи, – так прокоментував теракти, що сталися 22 березня у столиці Бельгії, генеральний секретар Інтернаціоналу освіти Фред ван Левен. Він наголосив на тому, що зусилля тих, хто намагається підірвати ці цінності, не тільки не були успішними, але й ще більше посилили готовність відстоювати їх в усьому світі.

«Перш за все, ми хотіли б висловити наші щирі співчуття сім'ям тих, хто загинув, і нашу підтримку пораненим», – зазначив ван Левен.

Більше тридцяти осіб вбито і понад двісті п'ятдесят отримали поранення в результаті терористичних актів в аеропорту Брюсселя і на станції метро біля штаб-квартири ЄС. Ісламська Держава (ISIS) взяла на себе відповідальність за напад, який стався після арешту Салаха Абдеслама, одного з головних підозрюваних у скоєнні нападів в Парижі в минулому році. «Наскільки було встановлено, всі співробітники Інтернаціоналу освіти у безпеці.

Деякі працівники знаходяться закордоном і, на даний момент, не мають змоги повернутися, але все ж вони у безпеці», – сказав Ван Левен. «Ми хотіли б також подякувати тим, хто висловив нам свою підтримку та стурбованість».

У світлі подій та через тимчасову зупинку роботи громадського транспорту в Брюсселі, Інтернаціонал освіти вирішив закрити свій головний офіс у вівторок, 22 березня, і в середу, 23 березня.

Профспілка працівників освіти і науки України надіслала лист солідарності Європейському комітету профспілок освіти зі словами співчуття і підтримки у такий важкий для наших європейських колег момент.

 

Міжнародний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори