Спортивні вершини освітян Козелеччини

Спортивні вершини освітян КозелеччиниЗа ініціативою президії Козелецької районної організації Профспілки працівників освіти і науки України уся робота в первинних профспілкових організаціях освітніх установ району проводиться під девізом «За здоровий спосіб життя».

У них культивується мода на здоров’я. Спілчани постійно беруть участь у спортивних змаганнях з різних видів спорту, є активними учасниками районних та обласних спартакіад.

Традиційно у квітні відбулося змагання серед працівників освіти з настільного тенісу.

17 учасників, в думках яких не згас вогник спортивної боротьби, з усіх куточків району з’їхалися до Козелецької спортивної школи.

У напруженій боротьбі перемогу вибороли Антоніна Мороз (первинна організація Данівської ЗОШ I-III ступенів) та Микола Рак (первинна організація Козелецької гімназії №1).

Найвправнішими тенісистами виявилася команда профспілкової організації Козелецької ДЮСШ, яку представляли спілчани Катерина Горбач та Сергій Бойко.

Почесне третє місце посіли представники первинної профспілкової організації Козелецької ЗОШ I-IIIступенів №3 Руслана Гаврилюк та Остерської ДЮСШ Валентин Костенко.

Переможці та призери змагань отримали Почесні грамоти та грошові премії.

 

Надія Бобруйко,

голова Козелецької районної організації  Профспілки, Чернігівська область

 

Спортивні вершини освітян Козелеччини Спортивні вершини освітян Козелеччини

 

Схожі публікації


Догори