Освітяни Перечинського району визначали кращих у спорті

Освітяни Перечинського району визначали кращих у спортіПеречинський райком Профспілки працівників освіти і науки України постійну увагу приділяє розвитку фізкультурно-спортивної та оздоровчої роботи в профспілкових організаціях освітніх установ району.

Метою цієї роботи є масове залучення освітян до занять спортом, орієнтація їх на здоровий спосіб життя. Справжнім святом спорту і здоров’я стало проведення восьмої районної спартакіади працівників освіти, що відбулася на базі Перечинської ДЮСШ.

Майже 150 спортсменів-освітян із 16 навчальних закладів визначали кращих у семи видах спорту: міні-футболі, волейболі, настільному тенісі, шахах, шашках, кульовій стрільбі та перетягуванні канату.

Після виконання державного гімну відкрили спартакіаду та привітали учасників і побажали їм успішних стартів голова райдержадміністрації А. Готько, голова райради А. Перцев, начальник відділу освіти М. Мошак та голова райкому Профспілки Й. Свадеба.

Головні судді Є. Мегеш, В. Лінтур, І.Вакула та В. Борщ ознайомили спортсменів із порядком проведення змагань.

Завдяки належній організації змагань та хорошій спортивній базі змагання з ігрових видів проводилися одночасно і дуже динамічно, круговою системою.

Цікаво і напружено проходили змагання на волейбольному майданчику за підтримки чисельних уболівальників. Добре підготовленими виявилися команди Т.Пасіцької, Перечинської ЗОШ, школи-інтернату та гімназії.

Неабияку майстерність показала жіноча волейбольна команда-переможець турніру Т. Пасіцької ЗОШ. У її складі виступили досвідчені Л. Широкан та О. Семурник, які й визнані кращими гравцями.

Чудово виступили і команди Порошківської, Вільшинківської та Раківської ЗОШ. Своєю грою тут виділялися О. Павлич, Г. Бубряк, М. Цубина, В. Малеш, А. Малеш, Головей-Кость з Перечина та інші.

Серед чоловіків у волейболі кращими гравцями визнані М. Мицька з Т. Пасіцької ЗОШ, Л. Цубина з Перечинської ЗОШ, М.Козуб з школи-інтернату, Ю. Пйоса з гімназії, С. Кривка з Вільшинківської ЗОШ.

У запеклій напруженій боротьбі переможцями серед волейболістів стали спортсмени Перечинської ЗОШ.

Не менш напружена боротьба тривала у змаганнях з міні-футболу. Особливий інтерес і захоплення вболівальників викликала гра між жіночими командами Вільшинківської та Раківської ЗОШ. Основний час не виявив переможця, а по пенальті перемогу здобули футболістки Раківської ЗОШ.

Команда Т.Пасіцької ЗОШ також здобула вольову перемогу з мінімальним рахунком і у підсумку посіла перше місце .

Окрасою футбольного турніру − в ході якого вирували пристрасті та емоції не менші, ніж на ЄВРО-2012 − став фінальний поєдинок між чоловічими командами Перечинської ЗОШ та школою-інтернатом.

Перемогу здобули перечинці, в складі яких грали досвідчені та добре знані в районі та області спортсмени В. Стецьо та Л. Цубина. ІІ місце у школи-інтернату, ІІІ – в команди гімназії, а кращими гравцями, крім названих, визнані Ю. Мисар з школи-інтернату, І. Реблян з гімназії, А. Зихор з Т.Пасіки. Надійно захищав ворота І. Мартон з Перечинської гімназії.

Та найбільш представницьким був турнір із настільного тенісу, де виступали 30 спортсменів. Тут по декілька перемог здобули Л. Широкан з Т.Пасіки, Л. Свистак з Т.Бистрої, Ю. Шикула з Порошкова, М. Глодан з райвідділу освіти та інші. Але не було рівних Марті Пірош зі школи-інтернату та В. Геровському з Перечина, котрі й стали переможцями.

Неабияке напруження тривало в залі, де змагались шашкісти та шахісти Т. Шован з П.Гути, С. Малеш з Т.Пасіки, В. Магада, Я. Тужилкіна з Перечинської ЗОШ І-ІІІ ст., В. Козак зі школи-інтернату, В. Пекар з Вільшинок, Г. Стегура з Ракова, І.Пекар з Сімер та багато інших.

У шашкісток після тривалої безкомпромісної боротьби перемогла Т. Шован, а у шашкістів – ветеран спорту В. Магада. Цікаву гру показала також Т. Мовнар з Вільшинок, яка зайняла ІІ місце. У шахах за результатами фіналу лідером стали В.Козак зі школи-інтернату та В. Пекар з Вільшинок, а серед жінок – Н. Гурела з Порошкова та Я. Тужилкіна з Перечина, а також М. Бахарєва з Т.Пасіки.

Дуже завзято проходили змагання з кульової стрільби. Перше місце зайняла О. Семурник з Т.Пасіцької ЗОШ із великим відривом і результатом 39 балів, що свідчить про високий рівень підготовки спортсменки, а серед чоловіків – В. Білець з Сімерської ЗОШ.

І нарешті підсумки спартакіади. Якщо з окремих видів спорту визначити переможців і призерів для суддів і оргкомітету не складало труднощів, то визначити три призові загальнокомандні місця було дуже складно. На майданчиках тривала рівна, самовіддана, емоційна напружена і силова боротьба. Про рівні досягнення свідчить і підсумкова таблиця. Тому, загальнокомандний залік з усіх видів спорту виглядає наступним чином: перше місце – Перечинська та Т.Пасіцька ЗОШ; друге місце – школа-інтернат та Порошківська ЗОШ.

Головне, що у день спартакіади, панував чудовий дух змагань, пристрасті та щирого вболівання за свою команду.

Йосип Свадеба,
голова Перечинського райкому Профспілки,
Закарпатська область


Освітяни Перечинського району визначали кращих у спортіОсвітяни Перечинського району визначали кращих у спорті

Освітяни Перечинського району визначали кращих у спорті

Схожі публікації


Догори