Поспішайте робити добрі справи

Поспішайте робити добрі справиЗагальновідомою істиною є потреба людини відчувати доброзичливе ставлення до себе та творити самій добрі справи, бо у добра, яке живе на землі, є одна характерна риса: його не буває забагато.

Керуючись цією мудрістю, педагоги – члени первинної профспілкової організації комунального закладу «Новомиколаївська середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» започаткували у цьому році чудову традицію – вшанування людей з великим серцем та щедрою душею.

Протягом декади «Твори добро на радість людям» було проведено ряд зустрічей з ветеранами та дітьми війни, воїнами АТО, видатними людьми селища, організовано акції «Подаруй квітку школі» та «Подаруй життя дитині». Але найкраще  виявилося під час проведення шкільного родинного свята «День добра» напередодні Дня матері та Міжнародного дня сім′ї.

Цей захід об′єднав учнів, педагогів, батьків школи та громадськість селища Новомиколаївка. У ньому взяли участь селищний голова Новомиколаївської територіальної громади, випускниця школи І.А. Крамар, депутати Верхньодніпровської районної ради: голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, колишній директор і вчитель Новомиколаївської СЗШ №1 Л.М. Коваленко та головний лікар Новомиколаївської тублікарні А.І. Грабовий, лікар сімейної медицини В.В Бондар, депутати Новомиколаївської селищної ради, представники батьківських комітетів класів та піклувальної ради школи, педагоги – ветерани, воїни АТО, керівники підприємств та установ, приватні підприємці, духовні наставники та майстри селища, батьки, дідусі та бабусі учнів, більшість з яких – випускники цієї школи.

Учні І-Х класів презентували гостям чудову казкову музичну виставу «Хлопчик-Зірка, або У пошуках долини Світла», якою наголошували на необхідності присутності в нашому житті людської доброти і милосердя, сімейної єдності й любові, поваги до матері – берегині родинного затишку, дякували всім небайдужим людям, хто опікується школою, допомагає їй жити і розвиватися у сьогоднішній складний соціально-політичний та фінансово-економічний період.

Музично-театральне дійство на шкільній сцені супроводжувалося феєрією звуків, кольорів та усмішок, насиченістю позитивних вражень, сердечною атмосферою доброти. Мелодійні українські пісні, патріотичні хореографічні композиції, власноруч виготовлені яскраві костюми, артистично представлені казкові герої – все це створювало добрий настрій в учасників свята. Щира гра дітей, їх відкритість і безпосередність зворушила серця присутніх, не залишила байдужим нікого, бо ті важливі духовні цінності, про які йшла мова, є невід’ємною частиною життя будь-якої людини: любов до матері, родини, Батьківщини. Чарівне світло дитячих виступів підносило дорослих і мудрих людей над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують любов і доброта.

«Не соромтеся творити добро. Не соромтеся бути добрими і милосердними. Не соромтеся дякувати, кому потрібно і коли потрібно. Доброта врятує наш світ! Нехай у нашому спільному домі – Україні – панують мир і злагода. Поки ми разом, ми – сила!», – закликала учасників свята голова районної організації освітянської Профспілки Л.М. Коваленко та подарувала школі державний прапор України, синьо-жовті кольори якого символізують мир, добро і добробут.

Щира вдячність організаторам зворушливого шкільного родинного свята доброти директору школи Т.А. Кущовій, вчителям Н.В. Беспалько, І.О. Черешнюк та всім причетним до нього спілчанам школи. Сподіваємося, що ця добра традиція в майбутньому знайде своє продовження у навчальних закладах і трудових колективах  не тільки Верхньодніпровського району, бо Людина, як відомо, починається з добра.

 

Людмила Коваленко,

голова Верхньодніпровської районної  організації Профспілки,

член президії обкому Профспілки, депутат Верхньодніпровської районної ради, Дніпропетровська область

 

Поспішайте робити добрі справи

 Поспішайте робити добрі справи Поспішайте робити добрі справи

 Поспішайте робити добрі справи Поспішайте робити добрі справи

 

Схожі публікації


Догори