Новорічні свята – це дивовижна пора

Вже стало доброю традицією для Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України влаштовувати новорічні свята для дітей освітян – членів Профспілки.

Новорічні ранки під егідою Профспілки розпочались ще 24 грудня, коли більше 600 хлоп’ят і дівчаток, їх батьків завітали до Чернігівського міського палацу культури на виставу «Снігова королева та чарівне дзеркало». Діти із захопленням спостерігали за пригодами відважної Герди, яка йшла визволяти маленького Кая із крижаних володінь Снігової Королеви.

4 січня перед дітлахами гостинно відчинились двері Чернігівського обласного академічного музично-драматичного театру. Радо зустрічали та вітали учасників свят Дід Мороз та Снігуронька. Разом з казковими героями діти дружно танцювали, співали, брали участь у конкурсах. Після чого малечу запросили до глядацької зали на виставу «Веселий маскарад». Дві ялинкові вистави цього театру зібрали 1400 дітлахів майже з усіх куточків області.

Новорічні вистави, ялинки відбулись майже в усіх містах та районах області. Більше 16 тисяч дітей членів Профспілки працівників освіти і науки отримали солодкі подарунки.


Чернігівська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори