"Енергетик" гостинно відчиняє двері

"Енергетик" гостинно відчиняє дверіЛіто – час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів зміцнити своє здоров`я. За своє життя майже кожна дитина хоча б раз проводила канікули в літньому таборі. Життя в таборі дає дітям можливість розширити коло знайомих, знайти нових друзів, займатися цікавими справами.

Літні канікули – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей. Наскільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальним, пам’ятним, багато в чому залежить від дорослих – організаторів програм відпочинку.

Цьогорічне літо для сотні дітей освітян м. Ужгорода запам’ятається яскравими враженнями від перебування у пансіонаті ПАТ «Закарпаттяобленерго», де вони мали можливість відпочити і оздоровитись за сприяння Василя Ковача, депутата обласної ради, міського комітету профспілки освітян та управління освіти Ужгородської міської ради.

Захований у чарівних лісах Берегівщини, «Енергетик» гостинно прийняв дві зміни дітей, запропонувавши комфортабельні номери, спортивні та ігрові майданчики, два басейни, більярд і багату, смачну і висококалорійну кухню.

Протягом десяти днів діти відпочивали, гралися, оздоровлювалися та загартовувалися. Цікавими для них були пішохідні подорожі у сусідні села Хмельник та Нижні Ремети, прогулянка лісом, збирання ягід та грибів.

Для юних художників був проведений конкурс малюнку на асфальті «Яким я уявляю літо―2012», коли завдяки різнокольоровим шматочкам крейди відтворювалися дитячі мрії і сподівання. А переможців нагороджувало журі, до складу якого входили і вихователі, і діти. Напевно, надовго запам’ятається конкурс «Міні-міс «Енергетик», організований вихованцями старшого загону для молодших дівчат. Саме тут була можливість проявити себе і режисером, і хореографом, і візажистом, і дизайнером. Тому кожна із учасниць здобула перемогу у певній номінації. Та найбільше емоцій викликали ігри та плавання у басейнах, адже погода щедро обдаровувала сонячними спекотними днями.

І, напевно, найбільш красномовним підтвердженням вдалого відпочинку були засмучені очі дітлахів, коли вони прощалися з «Енергетиком».


Любов Попович,
голова Ужгородської міської організації
Профспілки працівників освіти і науки України
Закарпатської області

Схожі публікації


Догори