Валентинів день у Вінницькому державному педагогічному університеті

Унікальну та неповторну церемонію «одруження» у Валентинів день організував профком Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Промовити заповітне «так» і зареєструвати «шлюб» цьогоріч наважилося 5 пар. Дійство відбулося в холі Мистецького центру, який перетворився на студентський РАЦС.

Метою проведення заходу – показати, що справжня закоханість повинна логічно привести до шлюбу та створення міцної і надійної сім’ї. За бажанням «молодята» обмінювалися обручками.

На свято любові завітала ректор університету Наталія Лазаренко, котра привітала новоспечені подружжя з цим важливим рішенням і побажала взаєморозуміння, злагоди та палкого, окриляючого кохання, а тим, хто ще в пошуках – терпіння та віри.

Схвильовані, але красиві та найголовніше – закохані! Вони сміливо й гідно подолали всі випробування, за що отримали очікувані свідоцтва про одруження та подарунки від профкому університету. А «гості» весілля допомогли підтримати святкову атмосферу, оскільки також брали активну участь у розіграші призів і підтримували улюбленців.

 

Вінницька обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори