VI пленум Вінницької обласної організації

30 березня 2017 року відбувся VI пленум комітету облорганізації Профспілки працівників освіти і науки. У роботі пленуму взяли участь начальники районних, міських органів управлінь освітою області.

На розгляд пленуму було винесено два питання порядку денного, а саме: про хід виконання Угоди між обкомом Профспілки працівників освіти і науки та Департаментом освіти і науки на 2016-2018 роки та укладення нової Угоди на 2017-2020 р.р. та про реалізацію законодавчо визначених КЗпП України повноважень виборних профспілкових органів та гарантій їх діяльності у Гайсинській районній організації Профспілки.

З першого питання виступили голова облорганізації Профспілки С.Пугачов та заступник голови – директор Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА І. Івасюк.  Підписання  Галузевої угоди стало підставою для укладення нової обласної Угоди  і колдоговорів навчальних закладів та установ освіти на 2017-2020 роки.

Станом на 1 березня колективні договори діють та укладені  у всіх установах та закладах освіти області, якими охоплено 51 169 членів профспілки. Особливого значення при захисті трудових прав та соціально-економічних інтересів спілчан набули домовленості сторін щодо надання додаткових порівняно з чинним законодавством трудових та соціально-економічних пільг та гарантій працівникам. За останній рік  дії Угоди показник додатково залучених коштів, крім передбачених законодавством, на підставі угод та колдоговорів  на одну особу збільшився із 210 грн у 2015 році до 329 грн у 2016 році тощо.

З другого питання виступили голова Гайсинської районної організації Профспілки В.Оріховська та начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської районної державної адміністрації В. Шрамко.

Після обговорення пленум прийняв постанови та  проект нової Угоди на 2017-2020 роки.

 

 

Вінницька обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори