Літня школа професійного розвитку з British Council

Київський національний університет імені Тараса Шевченка вже багато років плідно співпрацює з Британською Радою в Україні.

Один із аспектів – взаємодія в рамках проекту «Англійська мова для університетів», започаткованого у 2013 році, коли Міністерство освіти і науки України визначило покращення рівня володіння англійською в університетах як пріоритетний напрям діяльності. 

Наразі викладачі, учасники заходів професійного розвитку в рамках самого проекту, провели низку семінарів та презентацій для своїх колег, чим імплементували новітні технології в навчальний процес Університету.

Цього року, у липні, викладачі Університету взяли участь у роботі чергової Літньої школи, організованої Британською радою, і наповнили літню відпустку інтенсивною змістовною роботою задля професійного вдосконалення. Цьому сприяла бездоганна робота тренерів і менторів, динамічно скоординована Жанною Севастьяновою, менеджеркою проектів із англійської мови, та Надією Удовою, координаторкою проектів із англійської мови.

Мета школи – професійний розвиток викладачів, які прагнуть стати агентами якісних змін у певному ВНЗ. Зазначена мета підпорядкована й загальним цілям проекту, визначеним Британською радою, а саме: сприяти нарощуванню сталого потенціалу в галузі викладання англійської мови, покращувати володіння англійською студентами до рівня В2/С1 відповідно до шкали Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, допомагати запровадженню стандартів володіння англійською мовою у вищих навчальних закладах України.

До участі в літній школі професійного розвитку було запрошено 16 викладачів Університету за напрямами підготовки :

  • ATE (Academic Teaching Excellence),
  • CiVELT: Essentials,
  • CIVELT: Language of ESP,
  • «Стажування для тренерів».

Прес-центр КНУ імені Тараса Шевченка

Схожі публікації


Догори