Ювілейний концерт творчого колективу УДПУ імені Павла Тичини

Народний самодіяльний аматорський колектив Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – вокальне чоловіче тріо «Гонта» – днями відзначив творчий ювілей. З нагоди 20-річчя з часу свого заснування колектив підготував грандіозний концерт у міському будинку культури.

Розділити радість свята із відомими виконавцями, заслуженими працівниками культури України Петром Волошиним, Василем Семенчуком та Валентином Купчиком (керівник колективу) прийшли представники великої університетської родини, щирі шанувальники їхньої творчості та шановні гості.

Вітаючи ювілярів, ректор університету, доктор педагогічних наук, професор Олександр Безлюдний зазначив, що за два десятиліття колектив став не лише візитівкою Уманського педагогічного університету, а й представляв місто Умань та область на столичних артистичних майданчиках, а державу — за кордоном. «Впродовж 20 років колектив, будучи незмінним учасником кращих концертних програм різноманітних культурно-мистецьких заходів, радує глядачів своєю високою сценічною майстерністю, музичною культурою та оригінальністю виконання, даруючи їм щастя та насолоду від неповторної краси української пісні», — наголосив Олександр Іванович. Ректор вручив колективу почесну грамоту та подарунковий сертифікат на десять тисяч гривень.

Від імені Президії Черкаського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України вітання, почесні нагороди та подарунковий сертифікат на п’ять тисяч гривень колективу-ювіляру передав голова профкому університету Валентин Хитрук. Окрім цього профспілковий лідер вручив подарунки від профспілки університету — грошову премію та вишиванки ручної роботи.

Слова привітань також пролунали від міського голови Олександра Цебрія, який вручив учасникам тріо почесні нагороди, від декана факультету мистецтв Інни Терешко, численної когорти колег, представників багатьох громадських організацій. Із творчими подарунками завітали на свято ансамбль народного танцю «Яворина» (керівник — Сергій Куценко) та інструментальний колектив «Serbian Star» (керівник – Владислав Гусак).

Ювілейний концерт тріо «Гонта» став чудовим подарунком для шанувальників вокально-музичного мистецтва. Високопрофесійне виконання українських пісень (акапельно та під власний музичний супровід – хлопці майстерно грають на різних музичних інструментах) нікого не залишило байдужим у глядацькій залі.

 

Прес-центр УДПУ

Схожі публікації


Догори