Виїзний семінар-навчання з питань охорони праці

Із 6 до 8 червня 2018 року на базі санаторію «Чайка», с. Лазурне, Скадовського району пройшов семінар – навчання голів міських, районних, ОТГ, первинних організацій Профспілки та головних бухгалтерів організацій Профспілки працівників освіти і науки України.

Голови навчалися з питань правових основ діяльності представників Профспілки з питань охорони праці в закладах освіти. Робота семінару була розрахована на теоретичний і практичний сегменти та підсумок – перевірка знань з питань охорони праці.

Теоретичну частину розкрила директор Приватного підприємства «НКЦ «Успіх» Тетяна Ткачова.

Практичні питання обговорили з Іриною Шумаріною – директором Лазурненської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Іриною Яценко – головою первинної профспілкової організації, які гостинно прийняли учасників семінару, продемонстрували інструкції, положення, зобов’язання, журнали інструктажів, накази, комплексні заходи з питань охорони праці, пожежної безпеки. Ніхто не залишився байдужим до практичних занять з надання першої домедичної допомоги потерпілим у разі нещасних випадків, пожеж, отруєнням, обмороженням, кровотечах, які наглядно продемонструвала Ліза Балабан – медична сестра закладу.

Відгукнулася на запрошення та презентувала свою роботу з питань охорони праці на прикладі свого закладу Алевтина Морозова – інженер з охорони праці Херсонського вищого комерційного училища.

Логічним завершенням семінару стала перевірка знань з питань охорони праці за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці в Херсонській області Наталії Погорєлової. Усі учасники успішно склали іспити та отримали відповідні посвідчення.

Головні бухгалтери організацій Профспілки навчались за окремою програмою з питань впровадження методичних рекомендацій щодо застосування плану рахунків бухгалтерського обліку в організаційних ланках Профспілки працівників освіти і науки України з головним бухгалтером Херсонської обласної організації Профспілки – Людмилою Глушак.

Підсумовуючи роботу семінару, організаційну та змістовну частини, учасники були одностайні – інформаційно насичений , практичний та необхідний захід, що дасть можливість не лише розуміти суть, але й координувати знання на місцях, направляти їх на захист життя та здоров’я спілчан. 

Херсонська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори