Навчання одеського профактиву в Чернігові

Згідно з перспективним планом навчання Одеського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України 3-5 липня  2018 року на базі Навчально-методичного центру профспілок Чернігівської області підвищували свій професійний рівень голови та профактив територіальних організацій Профспілки та первинних профспілкових організацій закладів вищої освіти.

Одеську групу на чолі з головою обласної організації Профспілки Ніною Дубовик  вітали голова Чернігівської обласної організації Профспілки Тетяна Матвеєва, яка поділилася досвідом роботи та здобутками своєї організації, та директор Навчально-методичного центру профспілок Тетяна Осадча.

На відкриття семінару завітав також  голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області Ігор Москаленко.

Навчання розпочав тренер та юрист НМЦ профспілок Володимир Ковальчук. Тема «Техніка ефективного управління профспілковою організацією в умовах змін» серйозна та багатогранна.  Профспілкові працівники  обговорили можливості адекватної реакції профспілки на виклики сьогодення.<!--[if !vml]-->

Чи важливо профспілковому лідеру розуміти психологію міжособистісного та колективного спілкування? Які компетенції необхідно розвивати передусім? Саме цим питанням був присвячений навчальний модуль Ірини Глушко, практичного психолога, сертифікованого тренера.

<!--[if !vml]--><!--[endif]-->У фінальній частині семінару учасники з допомогою тренера, керівника Центру освіти дорослих «Перспектива» НМЦ профспілок Віталія Копиша, розбиралися в сучасних аспектах інформаційної роботи профспілкових організацій, можливостях соціальної мережі та питаннях побудови позитивного іміджу організації.

За підсумками навчання всі слухачі отримали сертифікати.

Окрім насиченої навчальної програми, учасники заходу  мали величезне задоволення ознайомитися з історико-культурною спадщиною Чернігівщини. Незабутнє враження на всіх справили Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» та Історико-меморіальний музей-заповідник Пантелеймона Куліша «Ганнина Пустинь». Також надовго в пам’яті залишиться   чудова подорож зачарованою Десною.

Навчальні та культурні заходи були проведені дуже цікаво та на високому професійному рівні, за що висловлюємо щиру вдячність  керівництву та викладачам НМЦ а також голові Чернігівської обласної організації Профспілки Тетяні Матвеєвій.

Любов Корнійчук, 

заступник голови Одеської обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори