Відпочиваємо та подорожуємо з профспілкою!

Літо – пора, яку з нетерпінням чекає кожна людина. Пора відпусток, подорожей, нових вражень. Час, коли дорослі можуть відпочити самі та оздоровити своїх дітей.

Здебільшого, про якісний змістовний відпочинок варто дбати заздалегідь. І як добре, коли його вартість можна ще й значно здешевити за рахунок профспілкових коштів.

З метою створення сприятливих умов для реалізації статутних завдань щодо організації оздоровлення та відпочинку спілчан та їхніх дітей, розвитку туризму та краєзнавства у Тернопільській обласній організації Профспілки працівників освіти і науки третій рік діє програма «Спілчани. Здоров’я та дозвілля».

Цьогоріч вже більше ста освітян покращували своє здоров’я на курортах Моршина, Миргорода, Трускавця, а також у санаторіях «Медобори», «Барвінок» (Тернопільська обл.), «Карпати», «Сонячне Закарпаття» (Закарпатська обл.), «Авангард», «Південний Буг» (Вінницька обл.), «Україна» (Хмельницька обл.), «Червона калина» (Рівненська обл.).

З турботою про дітей спілчан укладено договір про надання послуг із оздоровлення та відпочинку із ДОЦ «Червоні вітрила» (Херсонська обл.). Дві групи (загалом 34 дитини) за організаційної та фінансової підтримки обласної профорганізації направлено відпочивати та оздоровлюватися на морському узбережжі Чорного моря.

Також у Скадовську в рамках програми «Спілчани. Здоров’я та дозвілля» організовано сімейний відпочинок для освітян та їхніх дітей. А профспілковий актив (голови районних, первинних профорганізацій) спільно із управлінцями, працівниками методичних служб завдяки фінансовій та організаційній підтримці мали змогу побувати у справжньому термальному раю, відвідавши купальні Словаччини та Угорщини.


Тернопільська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори