На Луганщині відбулися змагання зі спортивного туризму

14-16 червня 2019 року на території спортивної культурно-оздоровчої бази «Водна станція» у м. Лисичанську відбувся IX обласний туристсько-спортивний зліт-змагання серед працівників освіти Луганської області, організований Департаментом освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації та Луганською обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України.

Метою проведення заходу є популяризація та розвиток спортивного туризму як заходу активного відпочинку та активізація туристсько-спортивної роботи в колективах закладів освіти області.

На відкритті були присутні: Юрій Стецюк – начальник Департаменту освіти і науки ЛОДА, Віталій Курило – народний депутат Верховної Ради України, Сергій Шилін - голова м. Лисичанська, Сергій Севрюк – голова Луганської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

У зльоті взяли участь 70 спортсменів із п’яти районів та двох міст Луганської області.

Програма змагань включала в себе:

  • конкурс «В’язання вузлів»;

  • конкурс «Надання першої медичної допомоги»;

  • командні змагання на дистанції «Смуга перешкод»;

  • командні змагання «Спортивне орієнтування»;

  • конкурс «Художня самодіяльність».

Організаторів змагань у цьому році приємно здивувало, що серед учасників змагань було багато молоді. Середній вік спортсменів – 30 років! Наймолодші команди були з м. Лисичанськ та Станично-Луганського району.

Кращими у конкурсі «В’язання вузлів» стали освітяни з Кремінського району, ІІ місце посіла команда з м. Лисичанська, ІІІ – команда Новопсковського району.

У конкурсі із «Надання першої медичної допомоги» місця розподілили наступним чином: I місце – команда з м. Лисичанська, ІІ – Кремінського району, ІІІ – Біловодського району.

Як і в минулому році, змагання на дистанції «Смуга перешкод» складалися із переправи на плавзасобі, подолання дистанції перешкод на велосипедах, «маятник», навісна переправа через яр, переправа по колоді, рух по жердинах та переправа по вірьовці з перилами. Перемогу у цьому змаганні виборола команда з Біловодського району, друге місце посіла команда Сватівського району, третє – Новопсковського району.

У змаганнях «Спортивне орієнтування» перемогла команда Станично-Луганського району, на другому місці – м. Рубіжне, на третьому – Сватівського району.

У конкурсі «Художня самодіяльність» усі команди показали високий рівень майстерності та таланту. З невеличким відривом перше місце посіла команда із Новопсковського району, друге – Станично-Луганського району, третє – Кремінського району.

У загальному заліку обласного туристсько-спортивного зльоту-змагання серед працівників освіти Луганської області І місце посіла команда Сватівського району, ІІ місце – команда Кремінського району, ІІІ місце – команда Біловодського району.

Про напруженість боротьби свідчить той факт, що тільки після проведення останнього змагання було виявлено переможця, а команди, які посіли четверте та сьоме місця, розділяє лише один бал!

Команди, які посіли призові місця, були нагороджені кубками, медалями, грамотами, цінними призами та грошовими винагородами Луганської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Дякуємо Віталію Курилу – народному депутату України за подароване туристичне обладнання для всіх команд учасників, Сергію Шиліну – голові  м. Лисичанска і Юрію Шибкову – директору спортивної культурно-оздоровчої бази «Водна станція» у м. Лисичанську за надане місце для проведення змагань.

Окрема подяка Тетяні Сідєльніковій – директору та працівникам Луганського обласного центру  дитячо-юнацького туризму і краєзнавства за вагомий внесок у підготовку та проведення змагань.

 

Прес-служба Луганської обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори