Світла пам'ять залишається у серцях...

16 жовтня 2019 року перестало битися серце Ленської Тетяни Никанорівни, колишньої голови Черкаського обкому Профспілки працівників освіти і науки України, ветерана педагогічної праці і профспілкового руху.

Народилася Тетяна Никанорівна 28 квітня 1927 року на далекому Алтаї, але назавжди пов’язала своє життя з Україною. Із 1957 року працювала секретарем, а з 1963 року по 1984 рік – головою обкому Профспілки працівників освіти і науки.

Була членом республіканського комітету профспілки (1963-1984 рр.),  членом Центрального комітету профспілки працівників освіти, вищої школи і наукових установ (1969-1984 рр.). За час своєї діяльності на профспілковій ниві Тетяна Никанорівна була делегатом Всесоюзних (1968, 1978 рр.) та всеукраїнського (1977 р.) з’їздів учителів, делегатом VІ з’їзду профспілки працівників освіти, вищої школи і наукових закладів (1968 р.), делегатом  XV  та XVІІ з’їздів  профспілок СРСР, (1972, 1982 рр.).

Т.Н. Ленська зробила вагомий особистий внесок у розвиток і зміцнення профспілкового руху. Користувалася заслуженим авторитетом і повагою у профспілкового активу Черкаської області і держави.

У період її профспілкової діяльності помітно розширилося коло питань, якими займалися комітети профспілки, значно підвищилася роль профспілкового активу, участь його в роботі громадських відділів і комісій.

За багаторічну сумлінну працю нагороджена орденами «Трудового Червоного Прапора» і «Знак Пошани», медалями «За доблестный труд», «Трудова відзнака», «Ветеран праці», медаллю А.С. Макаренка, знаками «Відмінник освіти СРСР» і «Відмінник освіти УРСР», Дипломом лауреата премії ім. О.А. Захаренка  Черкаської обласної організації Профспілки.

Завжди будемо пам'ятати Тетяну Никанорівну як людину принципову, вимогливу, вольову та чесну, яку всі поважали за професіоналізм і доброзичливість. Їй завжди були притаманні висока інтелігентність, принциповість, прагнення якомога більше зробити для вирішення питань пов’язаних із захистом трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки. Ця мудра, енергійна жінка намагалася кожному допомогти, порадити, навчити.  Вона завжди була у вирі всіх подій.

Президія Черкаського обкому Профспілки працівників освіти і науки України, голови міських, районних організацій Профспілки, профкомів закладів вищої і професійно-технічної освіти глибоко сумують з приводу смерті Тетяни Никанорівни і висловлюють щирі співчуття рідним та близьким.

Світла пам’ять про Тетяну Никанорівну назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав.

Черкаський обласний комітет Профспілки 

Схожі публікації


Догори