Робоча поїздка міністра освіти до Дніпропетровщини

20-21 жовтня 2019 року Міністр освіти і науки України Ганна Новосад здійснила робочу поїздку до Дніпропетровщини. Вона зустрілася з місцевими управлінцями, профспілковцями та роботодавцями регіону, відвідала низку закладів освіти.

У перший день візиту Міністр взяла участь у «Головному інженерному шоу країни «Interpipe TechFest 2019», де оглянула локації та лекторії фестивалю, обговорила з роботодавцями регіону питання профтехосвіти, поспілкувалася з учасниками секції «Майбутнє освіти, або Освіта майбутнього». Відвідала гуртожиток №2 НТУ «Дніпровська політехніка» та поспілкувалася з ректором щодо аварійного стану будівлі, пізніше зустрілася зі студентами та старшокласниками в «LifeHack academy». А також  побувала  у ряді  закладів освіти,

21 жовтня 2019 року Міністр освіти і науки України Ганна Новосад провела зустріч з освітянами Дніпропетровщини в департаменті освіти і науки облдержадміністрації. У заході взяли участь заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ірина Грицай, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олексій Полторацький , в.о. голови Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Козорог, ректор Дніпровської академії неперервної освіти Віктор Сиченко, начальник управління Державної служби якості освіти в Дніпропетровській області Наталія Олійник, заступник директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Антон Демура, проректор з адміністративно-господарської роботи Академії Олександр Шабанов, начальник управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валентина Середня, керівники органів управління освітою міських, селищних, сільських рад та районних державних адміністрацій.

Під час заходу  йшлося про розширення мережі опорних шкіл. Міністр освіти і науки України Ганна Новосад зазначила – «Надважлива частина нашої спільної роботи – побудова ефективної мережі шкіл. На Дніпропетровщині вже 46 опорних закладів. Але в контексті завершення децентралізації, область має амбітні плани з облаштування додаткових опорних шкіл. Ми зі своєї сторони будемо максимально фінансово підтримувати наповнення освітнього простору».

Комфортні умови в опорних школах будуть створюватимуся на умовах співфінансування, аби облаштувати в них сучасні умови з ремонтом, новими книжками, досвідченими педагогами, з оптимізацією логістики, організацією додаткових маршрутів шкільних автобусів,  ремонтом дорожнього покриття.

Зокрема, обговорювалося питання створення професійно-технічних училищ нового зразка. На Дніпропетровщині планують створити сучасні заклади професійно-технічної освіти, де навчатимуть затребуваних фахівців. Модерні осередки облаштовуватимуть в партнерстві з бізнесом.

Під час жвавого обговорення освітяни області надавали пропозиції щодо покращення стану освіти у регіоні та задавали питання Міністру.

Також, 21 жовтня, Ганна Новосад зустрілася з очільником Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександром Бондаренком. Після короткого спілкування вони провели спільний  рес-брифінг, де, зокрема, обговорили стан освіти в регіоні.

За матеріалами Дніпропетровської обласної організації Профспілки 

 

Схожі публікації


Догори