Робоча зустріч соціальних партнерів: працюємо разом для освітян

Сьогодні, 22 жовтня 2019 року, у галузевому Міністерстві відбулася робоча зустріч соціальних партнерів – Профспілки працівників освіти і науки України,  Міністерства освіти і науки України, Комітету з питань освіти, науки та інновацій ВРУ – для обговорення гострих освітянських питань та пошуку ефективного шляхів їх вирішення.

Профспілкову сторону представляли Голова Профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов, члени Бюро – заступники Голови Профспілки Сергій Романюк, Любов Гарбаренко, Володимир Цвих, Ольга Чабанюк та Сергій Пугачов.

Від міністерства участь у роботі зустрічі взяли Ганна Новосад – Міністр освіти і науки України, заступники міністра Світлана Даниленко та Єгор Стадний, відповідальні фахівці апарату МОН.

Профільний Парламентський комітет представляв Голова комітету Сергій Бабак.

Сторони обговорили ряд гострих та актуальних питань, зокрема, держбюджет 2020 та видатки на освіту, використання освітньої субвенції, удосконалення законодавства у галузі освіти, мережі шкіл, оплати праці освітян та інших питань соціально-економічного захисту. Також було піднято питання стипендій для студентства – академічних та соціальних.

Насамкінець соціальні партнери домовилися про подальші кроки та конструктивну співпрацю задля вирішення проблемних питань освітян та студентської молоді, захисту їх прав та гарантій.

Схожі публікації


Догори