«Хвиля гніву»: протест профспілок на Дніпропетровщині

30 січня 2020 року в м. Дніпро біля Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровської обласної ради відбувся мітинг протесту представників профспілкових організацій, трудових колективів усіх галузей економіки Дніпропетровщини.

Профспілки вийшли висловити свій протест проти антисоціальних дій влади з реформування трудового законодавства.

Учасники мітингу зазначили що під  виглядом реформування законодавства в угоду олігархам нам фактично нав’язується нова, дуже жорстка модель трудових відносин, яка спрямована на закріплення безправності найманих працівників і відсторонення  профспілок від  їхнього захисту. При цьому  повністю ігнорується позиція інших учасників трудового процесу та світової спільноти.

У мітингу взяли участь понад тисячу представників профспілкових організацій працівників галузі освіти районів і міст Дніпропетровської області.

Освітяни області цілком підтримують рішення Всеукраїнського профспілкового віче. Висловлюють категоричний  протест антинародним діям влади та заявляють  про готовність  всіма законними методами захищати свої права.

Учасники акції передали до органів місцевої влади  вимоги щодо захисту соціально-трудових і економічних прав працівників.

Основна вимога профспілок – зупинити  процеси руйнування трудового законодавства.

Вимагаємо! Розпочати роботу над справедливою трудовою реформою спільно з профспілками, роботодавцями та за участю експертів Міжнародної Організації Праці відповідно до конституції України і міжнародних зобов’язань держави.

Схожі публікації


Догори