Університет Шевченка запроваджує онлайн-систему управління освітнім процесом

Інноваційна SRM (Student Relationship Management) система автоматизації процесів, яку запроваджує Університет, дозволить організувати якісний освітній процес під час вимушеного карантину. Застосування широкого спектру новітніх технологій для належної підтримки ефективної роботи всіх підрозділів стало можливим завдяки реалізації проекту «Цифровий університет», що здійснюється за ініціативи ректора Леоніда Губерського.

Унікальна для української вищої школи SRM система дозволить не лише підвищити ефективність роботи всіх ланок Університету, а й надасть можливість створювати та контролювати проекти та завдання всередині колективу, чітко окреслить стан ключових показників кожного з підрозділів Університету, стане платформою для відеоконференцій та зрозумілого й простого електронного документообігу. Вся статистична інформація із системи «Цифровий Університет» потраплятиме в SRM в режимі реального часу, що значно підвищить ефективність управлінських рішень на всіх рівнях.

Для проведення внутрішніх нарад вже активно використовується відеозв’язок, який виконує функцію дистанційної комунікації та сприяє управлінському процесу. Зокрема, проведено відеоконференцію з партнерами з Китайської Народної Республіки, на якій обговорили й досвід дотримання вимог карантину, який тривав у КНР три тижні.

Варто пам’ятати, що будь-які виклики створюють нові можливості. Це той випадок, коли дистанційний режим функціонування закладу дозволить університетській спільноті розвинути нові навички, навчить вміло організовувати роботу та вдосконалити свою компетентність.

Бережіть себе та своїх близьких!

Нагадаємо, що на виконання рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. про заходи щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції та листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11.03.2020 р. у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, включаючи відокремлені структурні підрозділи, в період з 12.03.2020 р. по 3.04.2020 р. оголошено карантин.

У зв’язку з цим, на період дії карантину відмінені аудиторні заняття для здобувачів вищої освіти університету усіх форм навчання і спеціальностей та заборонено проведення масових заходів освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру в усіх корпусах та на території університету.

Навчальним відділом за погодженням з деканами факультетів скореговані графіки навчального процесу, які передбачають на період дії карантину здійснювати освітній процес шляхом дистанційного навчання здобувачів вищої освіти.

 

Світлана Березіна,

Директор україно-китайського інноваційного центру КНУ 

 

 

Схожі публікації


Догори