Навчання освітян Закарпаття

Навчання освітян ЗакарпаттяЗакарпатський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України (голова – Василь Балаж) спільно з обласним навчально-методичним центром профспілок (директор – Іван Олексик) щороку організовують навчання профспілкових активістів – освітян.

Цей рік не став виключенням. І днями в Ужгороді пройшов черговий дводенний семінар-навчання голів первинних профспілкових організацій дошкільних навчальних закладів області, слухачами якого були 100 голів первинок.

Актуальність його проведення обумовлювалася й тим, що сесія обласної ради затвердила «Програму розвитку дошкільної освіти» в Закарпатській області на період до 2017 року і галузева Профспілка прийматиме участь у вирішенні визначених завдань.

Перед профспілковим активом виступили Начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Михайло Мотильчак, сільський голова Кам’яницької сільради Ужгородського району Марія Коваль, голова галузевого обкому Профспілки Василь Балаж, відповідальні працівники головного управління Пенсійного Фонду України в Закарпатській області, виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, управлінь освіти і науки та охорони здоров’я облдержадміністрації, галузевого обкому Профспілки.

У ході навчання застосовувалися і його активні форми. Зокрема, надзвичайно цікаво, із великою користю для профактивістів пройшли за участю фахівців обласних структур засідання круглих столів на теми: «Проведення оздоровчих заходів з дітьми у дошкільних начальних закладах» та «Забезпечення первинними профспілковими організаціями положень Статуту профспілки працівників освіти і науки України».

За матеріалами Закарпатського обласного комітету Профспілки

Схожі публікації


Догори