Готуємося до урочистих заходів та літнього відпочинку: онлайн-засідання президії обласного комітету

16 квітня 2021 року відбулося засідання президії обласного комітету Одеської обласної організації Профспілки. Захід відбувся в режимі онлайн на платформі Zoom.

Перше питання, яке розглядалося на засіданні президії, - «Про діяльність профспілкових органів Білгород-Дністровської міської організації Профспілки працівників освіти і науки  щодо  підвищення мотивації профспілкового членства,  ефективності роботи шляхом використання сучасних інструментів, форм і методів».

З інформацією виступили заступник голови Одеської обласної організації Профспілки Оксана Пушнова та голова Білгород-Дністровської міської організації Профспілки Тетяна Олейніченко.

Президія позитивно оцінила досвід роботи міської організації Профспілки та рекомендувала використовувати його в роботі комітетам територіальних, первинних профспілкових організацій Одеської області.

Наступним важливим  питанням, яке обговорювали члени президії, стала організація відпочинку дітей освітян влітку 2021 року.

Завідувач відділу соціально-економічного захисту обласного комітету Валентина Подгорець доповіла, як проходить підготовка дитячих оздоровчих таборів до відкриття сезону із врахуванням тимчасових рекомендації головного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих таборах на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).  Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Знамя» Одеської обласної організації Профспілки запланували відкрити з 19 червня, організувавши 3 зміни тривалістю по 14 днів кожна.

На президії підбили підсумки огляду, за результатами якого  призначається Премія Одеської обласної організації Профспілки молодим ученим. З цього питання доповідав заступник голови обласної організації Профспілки Ігор Щедров.

На переможців огляду чекають Дипломи та грошова винагорода, розмір якої в залежності від місця встановлений у межах від 18 до 25 тисяч гривень. Урочисте нагородження заплановане на День науки.

Також на президії була розглянута низка організаційних питань – святкування Дня науки та Дня охорони праці, нагородження профспілкового активу, надання матеріальної допомоги тощо.  

Служба зв’язків з громадськістю та ЗМІ 

Одеської обласної організації Профспілки 

Схожі публікації


Догори