Форум освітян Дніпропетровщини

17 серпня 2021 року у мальовничому місці Дніпропетровщини, с. Орлівщина, на базі  дитячого оздоровчого центру соціальної реабілітації санаторного  типу «Перлина Придніпров’я» відбувся  серпневий форум освітян Дніпропетровської області «Освіта Дніпропетровщини 30: вектори якості та успіху».

Основним змістом якого були нові підходи  та форми управління освітою, пошук сучасних інструментів освітнього менеджменту для забезпечення функціонування сталого розвитку освітньої сфери в умовах сучасних викликів.

У роботі заходу взяли участь керівники облдержадміністрації та облради, депутати обласної ради, керівники органів управління сільських, селищних та міських рад, райдержадміністрацій, установ освіти та органів, з якими співпрацюють заклади освіти, керівники комунальних закладів освіти обласної ради, представники засобів масової інформації.

Від профспілкової сторони були присутні працівники апарату Дніпропетровського обласного комітету Профспілки, голови міських, територіальних, районних організацій  Профспілки,  первинних профспілкових організацій  закладів вищої освіти Дніпропетровщини.

Розпочався Форум масштабним флешмобом «Ти у мене єдина». Потім учасники для обміну думками та досвідом розійшлися по локаціях.

Форум проходів у дискусійному форматі, за участю зовнішніх експертів, що дало можливість із позицій різних сторін проаналізувати стан розвитку освітньої галузі області, виявити ризики та запропонувати інструменти їх мінімізації, окреслити проблемні питання  та визначити шляхи їх вирішення як на місцевому, так і регіональному рівні, напрацювати з урахуванням регіонального досвіду пропозицій для розгляду на держаному рівні.

У рамках основної частини, під час проведення панельної дискусії «Аналізую. Вивчаю. Обмінююсь досвідом. Пропоную», відбулося підписання  Угоди  між Департаментом освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровським обласним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України на 2021-2025 роки.

Голова обласної організації Профспілки Сергій Козорог привітав присутніх, висловив бачення розвитку плідної та довготривалої співпраці, завдяки якій будуть успішно реалізовані плани. За кращі досягнення у співпраці щодо соціально-економічного захисту освітян були  нагороджені соціальні партнери – начальники відділів освіти Софіївської, Магдалинівської, Межівської, Солонянської, Тернівської, Кам’янської громад – Почесною грамотою обласного комітету Профспілки.

Дніпропетровська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори