Підписано Угоду про співпрацю з Радою ректорів ЗВО Одеського регіону

3 вересня 2021 року Одеська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України уклала Угоду про співпрацю з Радою ректорів закладів вищої освіти Одеського регіону.

Документ було підписано головою Одеської обласної організації Профспілки Любов’ю Корнійчук та головою Ради ректорів Сергієм Степаненком.

Сторони Угоди домовилися про спільні заходи для реалізації положень Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про основні засади молодіжної політики» та інших нормативно-правових актів. Соціальні партнери триматимуть на контролі питання соціально-економічного захисту, охорони праці, медичного та недержавного пенсійного страхування тощо.

Підписання документа відбулося під час проведення засідання Ради ректорів ЗВО 3 вересня 2021 року.

Наприкінці засідання голова Одеської обласної організації Профспілки Любов Корнійчук вручила ректорам Подяки обласної організації Профспілки за надання допомоги у підготовці до літнього оздоровчого сезону Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Знамя». Також ректору Одеського національного економічного університету Анатолію Ковальову було вручено Диплом ІІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському громадському огляді-конкурсі стану умов і охорони праці в закладах освіти.

Угода про співпрацю діє на постійній основі. 

 

Служба зв’язків з громадськістю та ЗМІ Одеської обласної організації Профспілки 

Схожі публікації


Догори