Чернівці: угоду про співпрацю – підписано!

10 червня 2021 року за участю директора Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Людвиги Цуркан, голови Чернівецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Богдана Чортика відбувся черговий пленум Чернівецького обласного комітету Профспілки.

Основне питання засідання пленуму – підсумки виконання Угоди між Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації і Чернівецькою обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки на 2016-2021 роки та Угоду між сторонами на 2021-2025 роки.

Співдоповідачі – заступник голови обласної організації Профспілки Ганна Поштар та заступник директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Оксана Гринчук.

Виступаючі в обговоренні дали вичерпну оцінку виконанню параметрів Угоди 2016-2021 років, акцентували увагу учасників пленуму та освітян краю на завданнях нової Угоди між сторонами на 2021-2025 роки, визначили орієнтири подальшої співпраці по реалізації Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки та ЦК Профспілки на 2021-2025 роки, удосконалення колективно-договірних процесів у закладах освіти області, спрямованих на соціально-економічний захист спілчан.

Голова Чернівецької обласної організації Профспілки Богдан Чортик наголосив, що нову Угоду між сторонами прийнято першою серед галузевих профспілок краю.

Текст нової Угоди після повідомної реєстрації буде оприлюднено на офіційних сайтах обласної організації Профспілки та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Чернівецька обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори