На Київщині підписано угоду про співпрацю на 2017-2020 роки

14 червня 2017 року відбулося підсумкове засідання Спільної комісії Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України з підготовки Угоди про співпрацю та соціальне партнерство на 2017-2020 роки.

Директор Департаменту освіти і науки В.Б. Рогова та голова обласної організації Профспілки А.Д. Цикалюк під час обговорення умов Угоди підкреслили важливість цих дій, відповідальність підписантів за її виконанням, дотримання соціальних гарантій для працівників навчальних закладів області.

Виступаючі наголосили на необхідності подальшого розвитку соціального партнерства як між обласною організацією Профспілки та Департаментом освіти і науки, так і виборних органів обласної організації та місцевих органів управління освітою на засадах соціального партнерства.

Угода була схвалена присутніми одноголосно і підписана сторонами в особі директора Департаменту освіти і науки В.Б. Рогової та голови обласної організації Профспілки А.Д. Цикалюка.

Київська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори