Звітує Рада Київської обласної організації Профспілки

17 березня 2017 року на базі Щасливського НВК Бориспільського району відбулося засідання ради Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. На раді було проаналізовано діяльність та підбито підсумки роботи обласної організації Профспілки за 2016 рік.

У своєму виступі голова обласної організації Анатолій Цикалюк зупинився на основних здобутках Профспілки за минулий рік в питаннях захисту соціальних прав та гарантій спілчан.

Рада намітила конкретні напрями діяльності організаційних ланок щодо збереження цілісності і єдності Профспілки, подальшого розвитку засад соціального партнерства, прийнявши відповідну постанову.

На засіданні затверджено План заходів Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України з проведення Року первинної профспілкової організації.

Перед членами ради виступив директор Щасливського НВК Ю.Ю. Йовбак, який розповів про досягнення педагогічного колективу щодо пошуків ефективних шляхів підвищення якості національної освіти.

 

Київська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори