Туристичні змагання серед освітян Мелітопольського району

Мелітопольщина – це найпотужніший освітянський профспілковий регіон Запорізького краю. У часи децентралізації в деяких питаннях саме районний осередок галузевої Профспілки є об’єднуючим чинником. Саме так відбувається під час проведення масових заходів

Районна організація (голова – К.М. Захарова) є системним ініціатором і організатором туристичних змагань серед освітян району. Районна збірна команда неодноразово посідала призові місця на обласному туристичному зльоті з пішохідного туризму.

10-12 вересня на території оздоровчого-туристичного комплексу МДПУ ім. Б. Хмельницького відбулися туристичні змагання серед працівників освіти, які були організовані Мелітопольською районною організацією Профспілки працівників освіти і науки України.

Змагання проводилися відповідно до Правил змагань зі спортивного туризму, затверджених Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту і Настанов з проведення змагань з пішохідного туризму.

Сонячна та тепла погода сприяла проведенню змагань в дружній, доброзичливій та комфортній атмосфері.  Всі учасники змагань відмітили, що в теперішній час такі заходи проводити необхідно задля того, щоб освітяни з різних об’єднань територіальних громад мали змогу поспілкуватися в дружньому колі.

Крім виконання туристичних завдань учасники зльоту мали змогу на початку навчального року три дні відпочити на березі Молочного лиману.

Фіналом зльоту – змагань з пішохідного туризму серед працівників освіти стало нагородження переможців.

Команди, що посіли І, II, III місця з видів «Смуга перешкод» нагороджені грамотами, кубками Мелітопольської районної організації Профспілки та отримали профспілкову виплату:

  • I місце посіла команда Костянтинівського НВО №1 «Таврія» Костянтинівської сільської ради;

  • II місце – команда Терпінівського ОЗ ЗСО І-ІІІ ступенів «Джерело» Терпінівської сільської ради;

  • III місце – команда КЗ "Трудівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Семенівської сільської ради.

Команди, що посіли І, II, III місця з окремих видів конкурсної програми, нагороджені грамотами Мелітопольської районної організації Профспілки працівників освіти і науки.

У загальному заліку конкурсної програми переможцями стали:

  • I місце – команда Костянтинівського НВО №1 «Таврія» Костянтинівської сільської ради;

  • II місце – команда філії «Спаська гімназія» Терпінівського ОЗ ЗСО І-ІІІ ступенів «Джерело» Терпінівської сільської ради;

  • III місце – команда КЗ «Трудівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Семенівської сільської ради.

Команди, що посіли І, ІІ, ІІІ місця зі спортивного орієнтування «Лабіринт», нагородженні грамотами Мелітопольської районної організації Профспілки працівників освіти і науки:

  • I місце – команда Костянтинівського НВО №1 «Таврія» Костянтинівської сільської ради;

  • II місце – команда Вознесенської ЗШ I – III ступенів Костянтинівської сільської ради;

  • III місце – команда КЗ «Трудівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Семенівської сільської ради. 


Пресслужба Мелітопольської районної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори