Обласний туристичний зліт освітян Рівненщини

Доброю традицією на Рівненщині стало проведення обласного туристичного зльоту працівників освіти та ветеранів туристично-краєзнавчого руху, присвяченому Всесвітньому дню туризму.

Цьогоріч в програмі зльоту відбувались спортивні змагання у лісовому масиві, що поблизу с. Хрінники Демидівського району.

У заході взяли участь 32 команди із 15 територій області, всього більше 200 учасників, серед них 15 команд працівників навчально-виховних закладів, 7 команд ветеранів-туристів та 10 команд працівників управлінь і відділів освіти.

Змагання проводилися на дистанціях з водного, велосипедного, пішохідного туризму та спортивного орієнтуванні на місцевості.

Про сприятливі умови для проведення змагань, про розташування наметових таборів, організацію охорони правопорядку, протипожежну безпеку подбали працівники Демидівського відділу освіти та районної ради Профспілки.

Завдяки належній організаційній роботі обласної станції юних туристів (директор Григор В.М.) з підготовки та проведення змагань захід пройшов на високому рівні і досить успішно.

Переможцями змагань стали:

а) серед працівників навчально-виховних закладів освіти :

І місце – команда Дубенського району;

ІІ місце – команда Млинівського району;

ІІІ місце – команда Рівненського району.

б) серед працівників управлінь, відділів освіти :

І місце – команда Рівненського району;

ІІ місце – команда Сарненського району;

ІІІ місце – команда Зарічненського району.

в) серед ветеранів-туристів :

І місце – команда Рівненського району;

ІІ місце – команда Рокитнівського району;

ІІІ місце – команда Бугринської об’єднаної територіальної громади.

Команди переможниці і призери були нагороджені дипломами та кубками управлінням освіти і науки обласної державної адміністрації.

Сорок п’ять учасників команд – переможців і призерів нагороджено відповідно золотими, срібними та бронзовими медалями обласної ради Профспілки працівників освіти і науки України.

Рівненська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори