Протест на Народній – вимоги профспілок було почуто

Намагання об’єднати 15 закладів охорони здоров’я до обласної лікарні ім. Новака, ліквідувати обласну бібліотеку для дітей та юнацтва та три заклади позашкільної освіти спричинило 28 жовтня 2021 року масову акцію протесту під стінами Закарпатської обласної ради.

Обласні організації Профспілки працівників охорони здоров’я,  освіти і науки та працівників культури, за підтримки обласної ради профспілок зібрали кількасот людей щоб не допустити рішення сесії Закарпатської обласної ради.

Вимоги обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України до Закарпатської обласної ради, її депутатів були сформульовані у припиненні реорганізації шляхом злиття, а фактично знищення  трьох різнопрофільних закладів позашкільної освіти: комунального закладу «Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді», комунального закладу «Закарпатський центр туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді (Закарпатський центр туризму)» Закарпатської обласної ради та комунального закладу «Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», які є окремими юридичними особами, мають вагомі здобутки в роботі з дітьми, упродовж кількох десятиліть створили для цього матеріально-технічну базу та кадровий потенціал.

До емоційних виступів під час мітингу голів обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Володимира Турока, освіти і науки Тетяни Повханич та культури Наталії Товтин активно приєднувалися голови первинних профорганізацій, депутати обласної та міської ради, небайдужі працівники-учасники мітингу.

Під тиском громадськості та за підтримки депутатів обласної ради питання реформування комунальних закладів обласної ради з порядку денного були зняті, а  рішенням 35 із 36 зареєстрованих депутатів шляхом таємного голосування було ухвалено відправити у відставку голову Закарпатської обласної ради Олексія Петрова.

 

Пресслужба Закарпатської обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори