У Київському технікумі готельного господарства звеличували захисників

У Київському технікумі готельного господарства звеличували захисниківУ День Збройних Сил України в Київському технікумі готельного господарства відбувся конкурс «Містер КТГГ». Добру традицію вшановувати мужність, інтелект і сміливість сильної половини людства відновила первинна профспілкова організація технікуму на чолі з головою Тетяною Трофименко.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь сім студентів технікуму, які представляли свої групи за напрямами навчання. Справжні красені і кожен із них вартий перемоги.

Протягом змагання учасники демонстрували свої творчі здібності, вражали інтелектом, винахідливістю, віртуозністю володіння музичними інструментами та дарували дівчатам компліменти мовою своєї майбутньої професії.

За рішенням журі, яке складалося з прекрасних жінок – викладачів та представниць компаній, що підтримали конкурс, учасники отримали такі номінації:
– Містер Імпозантність – Влад Борисенко;
– Містер Артистичність – Андрій Буднік;
– Містер Інтелект – Кирило Чаповський;
– Містер Посмішка – Андрій Голубенко;
– Містер Мужність – Олександр Семяновський;
– Містер Загадковість – Віктор Сіменчук;
– Містер Стиль – Борис Резнік.

Шляхом голосування присутні в залі обирали Містера глядацьких симпатій, а конкурсне журі визначало Містера КТГГ. Думка глядачів та журі повністю співпала. Тим, хто завоював прихильність і вразив своєю самобутністю, Містером КТГГ став мужній красень Борис Резнік.

Вітальними словами до переможців звернулися директор Київського технікуму готельного господарства Анатолій Матвієнко та голова ППОС Тетяна Трофименко, які й вручили учасникам грамоти та символічний «Оскар» переможцю.

Спонсори конкурсу підготували для справжніх чоловіків технікуму справжній подарунок – туристичну подорож Україною і вже навесні наступного року юнаки матимуть змогу відвідати найцікавіші куточки нашої держави.

Але яке ж свято без головного презенту? Містер КТГГ Борис Резнік отримав від Студентської профспілкової асоціації м. Києва подарунок, без якого важко уявити життя студента – сучасний нетбук.

Сьогодні Містер КТГГ – це не лише прекрасна традиція. Це незабутнє шоу, яке презентує мікс мужності, енергії та креативу, хвилює, залишає масу яскравих вражень і позитивних емоцій, а також є чудовою можливістю для студентів показати свої вміння, таланти та винахідливість.


За матеріалами Київської міської організації Профспілки


У Київському технікумі готельного господарства звеличували захисниківУ Київському технікумі готельного господарства звеличували захисників

Схожі публікації


Догори