Добра справа об’єднує

Добра справа об’єднуєДобра спільна справа завжди об’єднує людей. А особлива користь від справ, якщо їх разом роблять ті, хто об’єднаний спільними інтересами й метою – педагоги і вихованці.

Різноманітні корисні справи роблять у Черкаському комерційному технікумі члени первинної профспілкової організації: викладачі, працівники і студенти.

Єдина мета допомоги українським воякам, які виконують свій патріотичний обов’язок на Сході України, об’єднала студентів і викладачів п’яти спеціальностей технікуму на проведення благодійної акції «Не будь байдужим!». На зібрані кошти (2663 гривень) від продажу різноманітних страв, кондитерських виробів, виготовлених студентами, було придбано необхідні речі для військовослужбовців Черкаського автобату, які перебувають в АТО.

На підтримку Всеукраїнської освітянської акції «Ланцюг Миру» студентами спеціальності «Соціальна робота» проведено флеш-моб: в блакитне небо запущені повітряні кульки з паперовими янголами-символами свободи, миру і добра.

Шанують наші спілчани і рідну мову, яка є духовною потребою кожного свідомого українця. До Дня української писемності та мови у технікумі проведено ряд цікавих заходів.

Під гаслом «Рідна мова – мати єдності, батько громадянства і сторож держави» пройшов загальнотехнікумівський диктант для студентів та викладачів. Найграмотніші переможці отримають до Дня студента від первинної профспілкової організації пам’ятні дарунки.

Красивими українськими орнаментами українських вишиванок зарясніли аудиторії технікуму під час проведення «Параду вишиванок». До всеоб’єднуючої справи долучилися студенти та викладачі, які своїм прикладом виховують у молоді кращі риси справжніх українців-патріотів: шануватися самим і шанувати тих, хто до нас з добром приходить.

Профспілковий комітет Черкаського комерційного технікуму


Добра справа об’єднуєДобра справа об’єднує

Добра справа об’єднуєДобра справа об’єднує

Добра справа об’єднуєДобра справа об’єднує

Добра справа об’єднуєДобра справа об’єднує

Добра справа об’єднує

Схожі публікації


Догори