Cумщина: освітяни не повинні чекати

Сигнал до Сумської обласної організації Профспілки освіти і науки України був поданий своєчасно. Зверталися педагогічні працівники Грунівської ОТГ – «Допоможіть! Другий місяць поспіль не отримаємо заробітну плату, немає коштів...». 

Питання заборгованої заробітної плати завжди найскладніші в роботі, тому було вирішено застосувати «важку артилерію», профспілкових лідерів до думки яких прислуховуються обласні керівники та народні обранці. 

26 листопада 2021 року, ранок, дорога, на допомогу працівникам вирушили голова Сумської обласної ради профспілок Тетяна Євдокимова та голова Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки Сергій Осадчий.

Перша зупинка – зустріч з головою Охтирської районної державної адміністрації Леонідом Клизубом. Він відразу відгукнувся на прохання про допомогу і після короткочасного діалогу було одноголосно вирішено їхати на місце для спілкування з місцевою владою.

Друга зупинка – зустріч з головою Груньської ОТГ Василем Зосимовим. Посадовець напружений, агрументує  ситуацію недостатністью коштів в бюджеті, але врешті погоджується, що з боку місцевої влади є певні недоліки в роботі, які треба найшвидшим часом усунути, затвердити графік погашення заборгованості та взяти його під особистий контроль. 

«Освітяни не повинні чекати» – наголошує під час перемовин Сергій Осадчий, це питання яке потребує негайного вирішення! Тож до 1 грудня Грунська сільська рада пообіцяла погасити заборгованість за жовтень місяць і в подальшому наявні кошти розподіляти між усіма ланками порівну.

Маючи певний результат профспілковці вирушають на зустріч з колективом Грунської загальноосвітньої школи 1-3 ст. ім.героя радянського союзу А.М. Діхтяренка Грунської сільскої ради Охтирського району.

Третя зустріч відбувається  вже біля будівлі навчального закладу. Присутні члени трудового колективу розповідають свої проблеми та обнадійливо сприймають результати перемовин.

Спілкуючись з членами первинки голова Сумської обласної профспілки працівників освіти та науки Сергій Осадчий пообіцяв надати допомогу з бюджету профспілки, сім'ям обидва подружжя яких працюють та не отримали своєчасно заробітної плати. 

Завершується зустріч словами вдячності за  піклування та допомогу. Попереду непроста робота, але профспілковці завжди насторожі, бо головне для профспілкової організації – добробут кожної людини праці!

Станом на 29 листопада, за наслідками роботи обласної організації Профспілки,  відбулася   сесія Грунської сільськоі ради, де знайшлося 2,5 млн. гривень на зарплату освітянам, яких начебто не було до цього часу. 


 

Андрій Ткаченко, 

відповідальний за інформаційну роботу облпрофради

Схожі публікації


Догори