Відбувся IX пленум Сумської обласної організації Профспілки

Відбувся IX пленум Сумської обласної організації Профспілки3 грудня 2014 року відбувся черговий пленум Сумської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Заслухавши та обговоривши питання «Про роботу Сумської міської організації Профспілки щодо реалізації положень нормативно-правових актів в частині забезпечення трудових та соціально-економічних прав і інтересів працівників» члени обкому зазначили, що основна проблема освітньої галузі – недостатній рівень фінансування. Так, наразі зменшено розмір надбавки за престижність праці педагогічним працівникам; відсутня безумовна оплата праці тимчасово відсутніх працівників; встановлені оплати праці за окремі види педагогічної діяльності у мінімальних розмірах; грошової винагорода педагогічним працівникам за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків виплачена в низькому розмірі; не оплачується праця в умовах перевантаженості груп ДНЗ; існує потреба у збільшенні видів та числа посад штатних розписів навчально-виховних закладів.

Найбільше ж невдоволення працівників викликає низький рівень існуючих ставок оплати праці.

Після обговорення виступів пленум обкому Профспілки, зокрема, вирішив – спільно із соціальними партнерами брати безпосередню участь у процесі формування та використання бюджетних видатків на галузь. А у випадках погіршення фінансування – звертатися до органів центральної та місцевої влади, голів депутатських комісій з питань бюджету та освіти, депутатів рад всіх рівнів з метою вирішення проблемних питань.

З метою ефективного захисту інтересів членів Профспілки вирішено розглянути питання про висування кандидатів – працівників освіти і науки у депутати до місцевих органів влади на виборах у 2015 році.

Також учасники пленуму вирішили проводити робочі зустрічі з представниками місцевих органів влади, фахівцями управлінь економіки, податкової служби, господарниками, економістами-експертами з метою напрацювання пропозицій щодо соціально-економічного розвитку регіонів Сумщини, збільшення надходжень: податків і зборів до місцевих бюджетів, ініціювання внесення змін до законодавства на користь людей праці.

Сумський обком Профспілки


Відбувся IX пленум Сумської обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори