Освітяни Закарпаття – у сфері впливу нової обласної Угоди

Наприкінці листопада 2021 року підписано обласну Угоду між департаментом освіти  і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатською обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України на 2021-2025 роки. Підписантами цього важливого документу стали директор департаменту – Мар’яна Михайлівна Марусинець та голова обласної організації Профспілки – Тетяна Федорівна Повханич.

Угода залишається вагомим аргументом на користь колективно-договірного регулювання трудових прав та соціально-економічних інтересів спілчан.

Угодою врегульовано питання соціального захисту працівників освіти у частині виплати педагогічним працівникам надбавки за престижність педагогічної праці у розмірі 30% посадового окладу; встановлення надбавок керівникам, заступникам керівників закладів освіти за складність і напруженість у роботі; встановлення надбавок працівникам бібліотек у розмірі 50% посадового окладу тощо.

Сторони Угоди вчергове домовились передбачити надання додаткових порівняно з чинним законодавством трудових та соціально-економічних пільг, що ґрунтуються на нормах Закону України «Про колективні договори та угоди».

Угода між департаментом освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатською обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України на 2021-2025 роки зареєстрована без зауважень та рекомендацій виконавчим комітетом Ужгородської міської ради, реєстраційний номер №55 від 25.11.2021 року.

 

Пресслужба Закарпатської обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори