На Одещині визначено переможців першого туру «Учитель року-2022»

11 лютого 2022 року було підбито підсумки першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022», який проходив у закладах загальної середньої освіти Одещини. Захід відбувся в режимі онлайн на базі Одеської обласної академії неперервної освіти Одеської обласної ради.

Впродовж січня-лютого за перемогу в конкурсі боролися 77 вчителів, з яких до другого етапу пройшло 29 учасників. Визначення переможців відбувалося за 4 номінаціями: «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво» та «Основи правознавства».

На фінальному етапі першого туру конкурсанти взяли участь у випробуваннях «Методичний практикум» та «Дистанційний урок». Останнє продемонструвало відповіді, які педагоги віднайшли на виклики онлайн-освіти; показало високий рівень технологічної підготовки вчителів, які вміло адаптували навчальний матеріал до цифрового формату, проявили креативність у застосуванні електронних освітніх ресурсів, у здійсненні процесу комунікації між учасниками освітнього процесу.  В «Методичному практикумі» конкурсанти презентували креативні ідеї щодо навчання за методами Нової української школи, імплементованими в умовах диджиталізації.

За результатами спільного засідання фахового журі першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» були визначені переможці та лауреати конкурсу. Оголошуючи імена переможців, Ірина Коваль, заступник начальника управління Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації,  зазначила, що відповідно до програми «Освіта Одещини» всі отримають грошову винагороду.

Любов Задорожна, ректор КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», вітаючи переможців, повідомила, що всі учасники першого туру отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації. З метою вивчення та впровадження досвіду конкурсантів у практику роботи закладів загальної середньої освіти планується їх залучення до участі в роботі курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників та школи педагогічної майстерності.

Голова Одеської обласної організації Профспілки Любов Корнійчук  подякувала конкурсантам за сміливість, креативність і самовідданість та оголосила, що всі спілчани-переможці будуть нагороджені преміями комітету Одеської обласної організації Профспілки, а також зможуть отримати позачергово та понадпланово пільгові профспілкові путівки в санаторії, з якими Одеська обласна організація Профспілки уклала договори на 2022 рік. Крім того головам територіальних організацій рекомендовано звернутися з клопотанням до керівництва територіальних громад про преміювання учителів за рахунок освітньої субвенції.

Вітаємо наших освітян з перемогою в першому турі конкурсу та бажаємо їм успіхів та нових досягнень на професійній ниві!

 

Служба зв’язків з громадськістю і ЗМІ

Одеської обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори