Планова нарада та пленум Чернігівського обкому Профспілки

17 червня 2022 року у дистанційному режимі на платформі ZOOM відбулася планова нарада та пленум комітету Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. 

Голова обласної організації Профспілки Тетяна Матвеєва у своєму виступі акцентувала увагу на основних питаннях профспілкової діяльності в умовах воєнного часу, а саме – на дотриманні трудових прав спілчан, надання та оплати їхніх відпусток, правомірності оголошення простою, умов закінчення та початку навчального року. 

Учасників наради проінформували про роботу організаційних ланок Профспілки з використанням новоприйнятих нормативно-правових актів та роз’яснень щодо їх застосування,  та станом прийняття законопроекту №7251 «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин». 

Голова організації окреслила основні напрями діяльності організації: правова, фінансова та психологічна підтримка спілчан, участь в програмі ЮНІСЕФ, що проходить за сприяння Міністерства освіти і науки.

Головний бухгалтер обкому Оксана Савенко дала аналіз поточному стану справ щодо фінансової діяльності обласної організації. Особливу увагу звернула на оподаткування благодійництва та витрат, пов’язаних із воєнним станом та низці інших.

Після отриманої інформації було прийнято рішення щодо проведення пленуму комітету обласної організації, де розглянуто важливі питання подальшої діяльності на сучасному етапі.

Всі учасники наради отримали інформаційні матеріали електронною поштою.


Чернігівська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори