Полтавський педагогічний співпрацює з Республіканським штабом солідарності для підтримки ВПО

Від початку повномасштабної російської агресії проти України Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка став потужним центром підтримки для людей, які виїхали з тимчасово окупованих територій. Тут вони отримали житло й безоплатне харчування. До волонтерської діяльності спільно з Полтавським педагогічним долучаються й громадські організації міста.

З травня 2022 р. вимушені переселенці, які зараз проживають у гуртожитках ПНПУ імені В. Г. Короленка, отримують допомогу від партнера університету Республіканського (Громадянського) штабу солідарності. Так, ця організація, очолювана Олегом Слизьком організувала процес приготування та доставки гарячого харчування для тимчасових мешканців гуртожитків. Щоденно переселенці отримують гуманітарну допомогу в вигляді повногоцінного збалансованого раціону.

Приготуванням їжі займається полтавська компанія «Віталфуд». Відбувається це за сприяння найбільшої в світі організації World Central Kitchen, яка годує людей в гарячих точках під час війни, пандемій, стихійних лих тощо. World Central Kitchen — гуманітарна організація, заснована іспансько-американським шеф-кухарем Хосе Андерсом. Вже понад 10 років ця установа опікується людьми у небезпечних для життя регіонах, а її очільник є одним з найвпливовіших людей світу за версією журналу Time.

Керівництво університету, зосібно ректорка Марина Гриньова, щиро дякує всім небайдужим, волонтерам, політикам за підтримку й турботу в непростий для країни час.

У закладі вищої освіти переконані, що такий тісний діалог із громадськими організаціями – невід’ємний компонент патріотичного виховання молоді та запорука нашої перемоги.

 

Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка

Схожі публікації


Догори